SK Hořovice
3:1
[2:1]

Šultesův gól nestačil. Fotbalisté Přední Kopaniny podlehli Hořovicím 1:3.

Beroun - Archív FCPK eviduje pět posledních zápasů s Hořovicemi jako všechny prohrané. Neuvěřitelná série! Teď přibyl šestý! V přípravném utkání hraném na umělce v Berouně prohráli Kopaňáci 1:3, po poločase 1:2. Přitom v utkání vedli, když úvodní branku vstřelil Pavel Šultes. Byl to poslední zápas v roce 2020.

Pavel Šultes vstřelil pěkný vedoucí gól, když si narazil s Robertem Vágnerem a přehodil brankáře. Domácí však dvěma slepenými góly v jedné minutě krátce před přestávkou vyrovnali a po pauze přidali třetí gól po rohu. Kopanina měl také své šance, přesto vítězství domácích bylo zasloužené.

Hodnocení trenéra FCPK Daniela Votta :

Pro nás velmi dobrá zkušenost, poznali jsme, že opravdu po 14 dnech tréninku, kdy řada hráčů navíc neabsolovala plný počet, nemůžeme být připraveni na soutěž. Bude to velký problém. Ostatní na tom budou podobně, to není výmluva, ale realita. Soupeř byl běhavý, měl sedm lidí na střídání a byl evidentně lépe připraven než my. Věřím, že to naši hráči viděli stejně a cítí, že bez individuální přípravy během vánoční a novoroční pauzy to nepůjde.