^
07.10.2020 | 19:00 | P | Tempo
FC Tempo
Starší dorost (U19)
1:1
[0:0]

Přípravný zápas na Lhotce proti FC Tempo skončil remízou. Gól Kuttner.

Lhotka - Tým staršího dorostu napůl smíchaný s mladšími dorostenci odehrál přípravný zápas proti FC Tempo s nerozhodným výsledkem 1:1. Hrálo se na umělé trávě na Lhotce v areálu FCT. Jedinou branku Kopaniny vstřelil Christoph Kuttner.


Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Zápas proti velice kvalitnímu soupeři jsme zvládli dobře. Byli jsme velice organizovaní, dobře jsme komunikovali, dobře jsme bránili a hrozili jsme kvalitními brejky. Soupeř ovládal hru, ale i my jsme si dokázali vytvořit nátlak, z kterého pramenily i zajímavé střely a náš gól. Nebáli jsme se hrát a jsem rád, že jsme se neuchylovali k nákopům na nikoho. Výsledek 1:1 je spravedlivý, i když měly oba týmy hodně příležitostí skórovat. S technicky vybaveným soupeřem jsme drželi krok po fyzické stránce, v rychlosti i síle. Pro nás to byl skvělý a velice přínosný přípravný zápas. Soupeři jsme se také líbili a dohodli jsme se, že budeme hrát za 14 dní znovu.

 

Sestava

Šafařík - Posukan, Mareš, Vlach, Bělohradský - Tržický - Sellers, Jusko Tobiáš, Muftuler, Jusko Jonáš - Kuttner. Hokejové střídání: Barna, Kišš. Trenér: Jan Kozlík.

Góly

Kuttner (as. Muftuler)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš90---
Bělohradský Jan90---
Jusko Jonáš90---
Jusko Tobiáš90---
Kišš Daniel90---
Kuttner Christoph901--
Mareš Jakub90---
Müftüler Ali90---
Posukan Daniil90---
Sellers George90---
Šafařík Jakub90---
Tržický Tomáš90---
Vlach Tomáš90---

www.servind.com