TJ Sokol Řepy
2:4
[2:0]

Pardálové poprvé zvítězili. V Řepích předvedli velký obrat z 0:2 na 4:2.

Řepy - Třetí zápas Pardálů v této sezóně a konečně výhra! Po remíze s Hostivicí a porážce v Rudné si Kopaňáci poradili s týmem Sokola Řepy. Na jeho hřišti zvítězili 4:2 poté, co první poločas prohráli 0:2!!! Branky modročervených dávali Buzek 2x a Trojek 2x. Příští utkání odehraje tento tým hráčů starších 35 let v Dobrovízi v pondělí 5.10.2020.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

S výsledkem jsme spokojeni, vstřelit za druhý poločas čtyři branky a dostat se z dvoubrankové ztráty je výborné. S výkonem úplně spokojeni být nemůžeme, myslím, že jsme měli skvělou sestavu, která měla dominovat po celý zápas. Bohužel jsme v obranné činnosti byli líní, nepřistupovali včas k hráčům a dali jim hodně prostoru. Můžeme děkovat, že nás několikrát podržel výborný Bíro v brance. Navíc se nám dlouho nedařilo ani ve hře dopředu, kde jsme pokazili co šlo, vymýšleli jsme komplikované přihrávky, ale ztráceli i jednoduché. Často za tím byla slabý zájem se nabídnout spoluhráči, který byl zrovna u míče. Hned v pondělí hrajeme znovu, tak věřím, že se popereme o další vítězství zlepšeným výkonem.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Dobrovíz vs FCPK Pardálové (pondělí, 5.10. od 17:00)

Bíro - Hájek, Odstrčil, Švehla, Fryk - Kučera, Cigánek, Buzek, Kolář - Trojan, Pala. Hokejové střídání: Trojek, Bartoš, Pícka, Miggie.

Buzek (2:1, as.Fryk), Trojek (2:2, as. Buzek), Buzek (2:3, as. Miggie), Trojek (2:4, as. Trojan)