FK Rudná
6:3
[5:1]

Rudná s Radkem Šírlem v sestavě úspěšnější v zápase s Kopaninou.

Rudná - Pardálové v nové sezóně stále čekají na výhru. Po domácí remíze s Hostivicí následovala prohra v Rudné. Byl to těžký zápas, za domácí nastoupil i Radek Šírl, vítěz Poháru UEFA se Zenitem Petrohrad. Branky Kopaniny dávali Řezníček, Horák a Trojek.

Hodnocení kouče - Tomáš Cigánek :

Na rozdíl od minulého zápasu, kdy nás bylo plno, jsme se tentokráte těžko skládali. Dokonce jsme začínali v deseti, protože doprava k zápasu byla pro řadu hráčů složitá. To vše vyústilo ve špatnou první půli, kterou jsme prohráli 1:5. U domácích dominoval Radek Šírl a ještě jeden jeho spoluhráč ve středu záložní řady, kteří byli u všech akcí. Inkasovali jsme zbytečné góly, když jsme se snažili o rozehrávku před vlastní brankou a soupeř nás napadal a trestal. Druhý poločas jsme strategii přehodnotili, začali hrát poctivě odzadu a čekali na své příležitosti, které přišly a náš výkon postupem času gradoval.

Bíro - Švanda, Odstrčil, Švehla, Hájek - Rákosník M., Trojek, Cigánek, Stára - Řezníček, Horák. Hokejové střídání: Bartoš, Presl, Vašek.