6 - 3
[0 - 1]
Mladší dorost (U17)FC Zličín

Dorostenci Zličína dostali na Kopanině šestku, přestože v poločase 1:0 vedli.

Přední Kopanina - Mladší dorostenci FCPK prospali v přípravném utkání proti FC Zličín úvodní poločas a prohráli prvních čtyřicet minut 0:1. Druhá půle však byla o něčem jiném. Padlo v ní osm branek, z toho šestkrát kapituloval brankář hostů. Druhé utkání U17 v přípravě, druhá výhra. V sobotu třetí přípravný zápas ve Střešovicích.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Druhé přípravné utkání nám herně nevyšlo, ačkoliv jsme měli 19 hráčů. Bohužel část z nich za sebou neměla ani jeden trénink a na jejich kondici to bylo vidět. Silového a běhavého soupeře jsme se zalekli a na celý první poločas jsme pustili iniciativu a kontrolu nad hrou. Tu se nám podařilo získat až ve druhém poločase, ve kterém jsme otočili nepříznivý výsledek a zvítězili jsme 6:3. Srovnání se soupeřem ze stejné soutěže nám ukázalo na čem zapracovat, ale pozitivní zjištění je přístup a vítězná mentalita týmu, kdy jsme dokázali zapnout, i když se nám nedařila hra ani výsledek.

Hrubý (41. Amitai) - Zima, Laštovka, Vlach, Valenta - Tržický - Jusko Jonáš, Jusko Tobiáš, Sellers, Bauer - Dimitrov. Hokejové střídání: Duun, La Cognata, Khan, Kišš, Zavadil, Tvrdík, Pendelín. Trenér: Jan Kozlík.

Khan (1:2), Sellers (2:2), La Cognata (3:2), Sellers (4:3), Duun (5:3, as. Dimitrov), 6:2 Jusko Jonáš