^
15.08.2020 | 16:00 | P | Český Dub
Mnichovohradištský SK
Mladší dorost (U17)
1:3
[1:3]

Dorostenci v rámci soustředění sehráli první přípravné utkání. Zvítězili!

Český Dub - Mladší dorostenci okořenili soustředění v Českém Dubu přípravným zápasem. Soupeřem byl Mnichovohradištský SK. Kopanina zvítězila 3:1 po dvou brankách kapitána Tobiáše Juska a jedné Jakuba Mareše. Přečtěte si hodnocení trenéra Kozlíka.


Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

První společný zápas týmu mladšího dorostu pro mě byl příjemným překvapením. Zápas nám ukázal jak jsou na tom kluci s kondicí, mentalitou, chutí vyhrát i partou. Nelehký zápas kluci vzali zodpovědně a zaslouženě vyhráli. Soupeře jsme předčili v soubojích, rychlosti, vytrvalosti i v kombinaci. Velice efektivní a nebezpeční jsme byli v rychlém přechodu do útoku a ve standardních situacích, jelikož jsme dali dvě branky právě z rohu. Z obrany jsme do útoku přepínali kvalitně a častokrát jsme šli ve třech hráčích do otevřené obrany a situace jsme dokázali zakončovat. Právě z těchto přechodů jsme vytěžili několik rohů, přímáků a dokonce i branku po tom, co kapitán Toby Jusko vybojoval balon, který si přebral Mareš a po kličce na obránce obstřelil brankáře. Musím pochválit hru po pravé straně, která fungovala velice dobře. Střední záložníci dobře kombinovali a vytvářeli nebezpečné situace. Naopak musíme zapracovat na obraně a otáčení hry. Vydrželi jsme s kondicí zhruba 65 minut, což je po dvou týdnech přípravy dobré.

Sestava

Hrubý - Valenta, Vlach, Kišš, Zima - Mareš - Bauer, Sellers, Jusko T. (K), Jusko J - Dimitrov. Hokejové střídání: Amitai, Tržický, Pendelín, Zavadil, Barna, Sládek, Posukan. Trenér: Jan Kozlík.

Góly

Jusko Tobiáš (0:1, as. Sellers), Jusko Tobiáš (0:2, as. Jusko Jonáš), Mareš (0:3)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Amitai Rafael80---
Barna Mikuláš80---
Bauer Maxim Justin80---
Dimitrov Matyáš80---
Hrubý Lukáš80---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš802--
Kišš Daniel80---
Mareš Jakub801--
Pendelín Jan80---
Posukan Daniil80---
Sellers George80---
Sládek Adam80---
Tržický Tomáš80---
Valenta David80---
Vlach Tomáš80---
Zavadil Roman80---
Zima Lukáš80---

www.tati.cz