^
04.10.2020 | 16:00 | M | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
FC Zličín
1:2
[1:1]

Zličín opět vyzrál na Kopaninu. Po poháru vyhrál i v přeboru. Těsně!

Přední Kopanina - V krátkém sledu hráli starší dorostenci Kopaniny podruhé se Zličínem a oba zápasy prohráli. Pohárový na konci září 2:6 a teď i soutěžní v přeboru 1:2. Kopanina vedla 1:0 po brance Müftülera, bohužel soupeř dvěma standardními situacemi otočil. Je to druhá prohra v přeboru Prahy v této sezóně. V tabulce jsou dorostenci na 7. místě ze čtrnácti účastníků.


Hodnocení - Daniel Javornický (asisten trenéra) :

Zápas se pro nás od prvních minut odehrával pozitivně. Drželi jsme míč na našich kopačkách a postupnou kombinací jsme vstřelili první gól zápasu po kličce Müftülera hostujícímu brankáři - 1:0. Bohužel tato produktivita neměla dlouhého trvání. Na hřišti zavládlo na obou stranách ticho, začali jsme chybovat a poté zbytečně nakopávat. Obranné řadě chyběl vykartovaný Tržický, který umí dodat balanc a svou organizací i klid na kopačky svých spoluhráču. Utkání pokračovalo v pomalejším tempu, po faulu u našeho vápna zahrával Zličín standardní situaci a bylo srovnáno 1:1. Díky výškovým předpokladům svých hráčů hrozili hosté ze standardek nejvíce. 

V druhém poločase prišlo herní zlepšení. Soupeř ale neotálel a po další standardní situaci průběh zápasu zvrátil na svou stranu a dostal se do vedení - 1:2. Celá tato situace zaváněla ofsajdem - budeme, ale půvabné slečně pomezní důvěřovat. Zápas se pak odehrával v bojovném tempu. Měli jsme i příležitost na vyrovnání - po průnikové přihrávce se dostal do situace 1v1 Kumar, nakonec bez úspěchu. Tím pro nás zápas včetně pomyšlení na zisk bodů skončil, ale i takový je fotbal.

 

Sestava

Šafařík - Zima, Barna, Posukan (86. Vlach), Valenta (68. Kumar) - Jusko T. - Cockrell (81. Sellers), Vízner, Bělohradský, Müftüler - Kuttner (75. Jusko J.). Trenér: Jan Kozlík.

Góly

19. Müftüler (1:0, as. Jusko T.)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš90---
Bělohradský Jan90---
Cockrell Roman81---
Jusko Jonáš15---
Jusko Tobiáš90---
Kumar Jay22---
Kuttner Christoph75--
Müftüler Ali901-
Posukan Daniil86---
Sellers George9---
Šafařík Jakub90---
Valenta David68---
Vízner Albert90---
Vlach Tomáš4---
Zima Lukáš90---

http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky