FC Zličín
1:2
[1:1]

Zličín opět vyzrál na Kopaninu. Po poháru vyhrál i v přeboru. Těsně!

Přední Kopanina - V krátkém sledu hráli starší dorostenci Kopaniny podruhé se Zličínem a oba zápasy prohráli. Pohárový na konci září 2:6 a teď i soutěžní v přeboru 1:2. Kopanina vedla 1:0 po brance Müftülera, bohužel soupeř dvěma standardními situacemi otočil. Je to druhá prohra v přeboru Prahy v této sezóně. V tabulce jsou dorostenci na 7. místě ze čtrnácti účastníků.

Hodnocení - Daniel Javornický (asisten trenéra) :

Zápas se pro nás od prvních minut odehrával pozitivně. Drželi jsme míč na našich kopačkách a postupnou kombinací jsme vstřelili první gól zápasu po kličce Müftülera hostujícímu brankáři - 1:0. Bohužel tato produktivita neměla dlouhého trvání. Na hřišti zavládlo na obou stranách ticho, začali jsme chybovat a poté zbytečně nakopávat. Obranné řadě chyběl vykartovaný Tržický, který umí dodat balanc a svou organizací i klid na kopačky svých spoluhráču. Utkání pokračovalo v pomalejším tempu, po faulu u našeho vápna zahrával Zličín standardní situaci a bylo srovnáno 1:1. Díky výškovým předpokladům svých hráčů hrozili hosté ze standardek nejvíce.

V druhém poločase prišlo herní zlepšení. Soupeř ale neotálel a po další standardní situaci průběh zápasu zvrátil na svou stranu a dostal se do vedení - 1:2. Celá tato situace zaváněla ofsajdem - budeme, ale půvabné slečně pomezní důvěřovat. Zápas se pak odehrával v bojovném tempu. Měli jsme i příležitost na vyrovnání - po průnikové přihrávce se dostal do situace 1v1 Kumar, nakonec bez úspěchu. Tím pro nás zápas včetně pomyšlení na zisk bodů skončil, ale i takový je fotbal.

Šafařík - Zima, Barna, Posukan (86. Vlach), Valenta (68. Kumar) - Jusko T. - Cockrell (81. Sellers), Vízner, Bělohradský, Müftüler - Kuttner (75. Jusko J.). Trenér: Jan Kozlík.

19. Müftüler (1:0, as. Jusko T.)