05.09.2020 | 10:30 | M | Př.Kopanina
4:3
[3:1]

Starší dorost doma přehrál Dolní Chabry. Utkání sledoval i Vladimír Šmicer.

Přední Kopanina - Starší dorost Přední Kopaniny ve vyšší soutěži sbírá body. Po třech kolech přeboru Prahy má dvě výhry a jednu remízu. Ve svém prvním vystoupení na domácím stadiónu U Drahušky Kopanina přehrála Dolní Chabry 4:3. Vedla 3:0, 4:1, ale nakonec se strachovala do poslední minuty. Utkání sledoval i Vladimír Šmicer, předseda chaberského klubu, který má v dorostu svého syna. Příští týden Kopanina míří do Hrdlořez.

Hodnocení trenéra - Ladislav Smatana :

Dolní Chabry byly jednoznačně nejkvalitnější soupeř, s jakým jsme se utkali během mého působení v FCPK U19. Naši chlapci, až na malé výjimky, na 100% dodržovali taktické pokyny, hráli zodpovědně, kompaktně a podali soudržný týmový výkon. Mezi 50. a 60. minutou došlo ke ztrátě koncentrace a výkon, zejména ve středu hřiště začal být chaotický. Nasazením hráčů z U17 se výkon opět stabilizoval. Góly, které jsme inkasovali, byli velmi laciné, naopak jsme neproměnili šest stoprocentních gólových šancí. V koncovce byli hráči málo soustředění. Naštěstí posledních deset minut si chlapci sáhli na dno svých sil a výsledek ubránili. Rád bych vyzdvihnul "Piggiho" Selingera, který je pro mě velmi příjemným překvapením, roste zápas od zápasu a stává se lídrem obranné formace. Styl, kterým se snažíme hrát, je fyzicky velmi náročný a budeme pokračovat v trénincích, abychom fyzičku hráčů zlepšovali a vydrželi v tempu konstantně celých 90 minut.

Šafařík - Zima, Barna, Selinger, Posukan - Tržický - Bělohradský (75. Dimitrov), Vízner, Kumar (62. Jusko Tobiáš), Kuttner (80. Cockrell) - Müftüler. Trenér: Ladislav Smatana.

12. Vízner (1:0, as. Müftüler), 14. Bělohradský (2:0, as. Vízner), 16. Bělohradský (3:0, as. Vízner), 48. Müftüler (4:1, as. Vízner)