FC Nebušice
4:4
[1:1]

Derby opět remízové. Kopanina vedla o dva góly, nakonec bod brala.

Přední Kopanina - Stejně jako v minulé sezóně si v derby mezi Kopaninou a Nebušicemi rozdaly oba týmy po bodu. Přitom během utkání měly oba seriózní šanci získat všechny. Kopanina už vedla 3:1. První gól dal Vik, pak dvakrát z penalty Průša. Ze stavu 3:1 však ještě v 90.minutě bylo rázem 3:4. Střídající dorostenec Vízner ovšem v nastavení vstřelil svůj první gól za muže a diváci po osmi gólech a devíti žlutých kartách viděli remízu 4:4.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Vyhrocené utkání, které jsme nakonec dokázali zremizovat. Soupeř mě zklamal svým chováním na hřišti a zejména hráč s číslem 7 (Jiří Jelínek) je velká ostuda utkání. Udělá 15 faulů, ale jakmile je tvrdší atak na něj, tak čtyři minuty leží. Naopak Mattia chce hrát i přes faul a nepožaduje penaltu ač jí rozhodčí pískl a to je podle mě cesta. A tak bod bereme i přesto, že kdyby byl Martin Brabec měli bychom tři.

Švarc (K) - Boček, Voborský, Mejdr, Machálek - Langer (68. Kozlík) - Vik, Blažek, Mainolfi (80. Vízner), Řežábek - Průša. Trenér: Karel Koloušek.

3. Vik (1:0), 58. Průša z pen. (2:1), 68. Průša z pen. (3:1), 90.(+3) Vízner (4:4)