^
19.09.2020 | 16:30 | M | Př.Kopanina
FCPK
FK Újezd nad Lesy
2:2
[1:0]

Kopanina ztratila dvoubrankové vedení a darovala Újezdu dva body.

Přední Kopanina - Kopanina už si pomalu zapisovala do tabulky další tři body, když přišel nepovedený závěr. V 5.kole přeboru Prahy se Újezd nad Lesy zvedl a dvěma góly dotáhl náskok domácích. Byla to druhá domácí ztráta Kopaniny. Již dříve na stadiónu U Drahušky prohrála se Zličínem. Kromě toho má doma dvě výhry (Újezd Praha 4, Motorlet).


Hlasy trenérů
Daniel Vott (Přední Kopanina):
 „Jsem zklamaný. Zápas jsme neodehráli vůbec dobře. První poločas byl úplně tragický. V poslední minutě první půle jsme dostali dárek v podobě prvního gólu. Druhý poločas už byl lepší a zvýšili jsme na 2:0. Měli jsme další tři - čtyři šance, které jsme měli proměnit a nebylo co řešit. Místo toho uděláme hloupou penaltu a pak dostaneme druhý šťastný gól a bylo z toho drama. V poslední minutě jsme dali gól, který ale neplatil pro ofsajd. Každopádně to asi dopadlo spravedlivě. Oni si šli za svým a my jsme nedávali góly. Šancí jsme měli dost, měli jsme to zvládnout a vyhrát.”
Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Tyhle zápasy se vždycky hodnotí dobře. Jedete k fotbalovému soupeři, jedete s týmem, který je oslabený o nějaké hráče. Nikdo od vás nic nečeká a z 0:2 otočíte na 2:2. V první půli stačilo čtyřikrát to doklepnout do brány a bylo to ještě lepší. Za mě skvělý týmový výkon. Byla tam červená, nějaké emoce, ale to k fotbalu patří. Bod ze hřiště soupeře, který hraje dobře, to se cení.”

Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Jan Karbulka.
Nejlepší hráč Újezdu n. L.: Jaromír Blažek.

Sestava

Švarc - Mejdr (73. Hollmotz), Tržický, Kučera, Karbulka - Vágner - Polanský (61. Průša), Flaks, Boček - Šultes, Urban (K). Trenér: Daniel Vott.

Góly

45. Mejdr (1:0, as. Šultes), 62. Urban (2:0)

FCPK Tv

odkaz na video: https://youtu.be/cLd72UCW8eY

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Boček Lukáš90---
Flaks Ivo90---
Hollmotz Oldřich17---
Karbulka Jan90---
Kučera Luboš90---
Mejdr Tomáš731--
Polanský David61---
Průša David29---
Šultes Pavel90---
Švarc Jiří90--
Tržický Jakub90---
Urban Daniel901--
Vágner Robert90---

www.prescogroup.cz