SK Lhota
5:1
[3:1]

Žáci Kopaniny rozdávali radost. Po výborném výkonu přehráli Lhotu pěti góly.

Přední Kopanina - Kdo zůstal po dopoledním zápase áčka ještě na žáky s výkopem v 15 hodin, rozhodně se na stadiónu U Drahušky nenudil. Týmy Přední Kopaniny a SK Lhota předvedly pěknou kombinační hru, v případě FCPK také s velkou sílou do ofenzivy. Soupeřovy pokusy se většinou rozptýlily uprostřed hřiště. Dva góly Kopaniny dal La Cognata, po jednom pak Mareš, Zavadil a Ofer.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Na zápas jsme nominovali 19 hráčů a chtěli jsme o polovině vystřídat skoro celý tým, což nám podmínky umožnily. Kluci hráli s velkou chutí a hned ze začátku jsme vedli 2:0. Výkon v 1. poločase splnil veškeré naše očekávání. Kluci dobře kombinovali a drželi balon, byli aktivní do útoku a stabilní v obraně. Do druhého poločasu nastoupila druhá sestava, která nezklamala. Naopak předvedli výkon, který byl nad moje očekávání. Ačkoli se jednalo o sestavu složenou z hráčů širšího kádru, doplněnou pouze o pár kluků ze základní sestavy, tak kluci hráli skvěle. Dokázali pěkně kombinovat, hrát rychle a jednoduše a dominovat středu hřiště. Krásně fungovaly obě stoperské dvojice, v 1. poločase Laštovka s Ljunggrenem a ve 2. Laštovka s Kiššem. kluci se po celý zápas nebáli hrát kombinačně už od brankářů, což je důkaz, že si berou do hlavy to, co se s nimi snažíme natrénovat. Zápas nám ukázal, že jsme dobře natrénovali fyzickou kondici i po vynucené delší pauze, a že máme výkonostně velmi vyrovnaný tým, aniž by někdo zaostával.

Sestava 1. poločas: Lorenzo - Novák, Laštovka, Ljunggren, Bíro - Mareš, Čvirk, Sellers - Dunn, Zavadil, Ofer. Sestava 2. poločas: Amitai - Matějka, Laštovka, Kišš, Tvrdík - Mareš, Sellers, Smejkal - Khan, La Cognata, Bauer. Trenéři: Jan Kozlík, Daniel Čadek.

2. Mareš (1:0, as. Čvirk), 7. Ofer (2:0, as. Ljunggren), 27. Zavadil (3:0, as. Čvirk), 39. La Cognata (4:0), 48. La Cognata (5:0, as. Mareš)