^
02.02.2020 | | P | Eden
SK Slavia Praha - fotbal, a.s. dívky
Starší žáci (U15)
1:8
[0:0]

Žáci vyzvali osmnáctky ze Slávie. Byl z toho zajímavý zápas a výhra.

Vršovice - Výběr téměř patnáctiletých starších žáků Přední Kopaniny narazil na osmnáctiletá děvčata Slavie. Bylo z toho zajímavé srovnání dvou fotbalových světů, ve kterém kluci od letiště nakonec vysoko vyhráli. Zaujal trenérský tah v podobě přesunu útočníka Daniela Kišše na středního obránce.


Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

První přípravné utkání jsme sehráli na půdě dívčího výběru Slavie Praha do 18 let. Čelili jsme velice zajímavému soupeři, který byl velice dobře takticky vyspělý a individuálně velice zajímavý. My jsme nastoupili v dobré sestavě, která nám typologicky umožnila formaci 4-3-3, se silným útokem a zálohou. Zkusili jsme změnu v podobě přesunu Dana Kišše z hrotu na stopera, a to se ukázalo být podařeným tahem. Dan zahrál nad naše očekávání a stává se z něj zajímavá varianta na nadcházející polovinu sezony na posílení obrany, což je naše nejslabší stránka. Dosavadní přípravu jsme zaměřili na fyzickou kondici, rychlost a sílu, což nám velice pomohlo a vydrželi jsme běhat celých 90 minut, dokonce o 10 minut déle, než jsme zvyklí v naší kategorii. Proti kvalitnímu soupeři jsme dokázali vyhrávat souboje, držet balon a kontrolovat hru. Ačkoli výsledek 1:8 pro nás svědčí jasnému průběhu zápasu, tak opak je pravdou. Celý zápas jsme museli běhat a hrát naplno, což splnilo hlavní účel přípravného utkání. Pochvala patří i soupeřkám ze Slavii, které nám na hřišti nedarovaly ani metr a každý souboj s nimi byl tvrdý.

 

Sestava

Amitai - Tvrdík, Ljunggren, Kišš, Novák - Mareš, Čvirk, Sellers - Duun, Khan, Zavadil. Hokejové střídání: Smejkal, Matějka, Carvan. Trenéři: Jan Kozlík, Daniel Čadek.

Góly

Čvirk 2x, Zavadil 2x, Khan 2x, Selleers, Novák

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Amitai Rafael70---
Carvan Matěj70---
Čvirk Petr702--
Duun Frederik70---
Khan Aimal702--
Kišš Daniel70---
Ljunggren Max70---
Mareš Jakub70---
Matějka Lukáš70---
Novák Miroslav701--
Sellers George701--
Smejkal David70---
Tvrdík Tomáš70---
Zavadil Roman702--

http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky