3 - 6
[2 - 3]
Spartak Průhonice FCPK

Dva góly Urbana hlavou a Kopanina poráží Průhonice. Příštím soupeřem Hřebeč.

Újezd u Průhonic - Šestým soupeřem v zimní přípravě byl pro fotbalisty Přední Kopaniny Spartak Průhonice, po podzimu osmý tým středočeské 1.A třídy. Kopanina v utkání zvítězila 6:3, když její branky stříleli Urban 2x (oba hlavou), Vágner, Mařík, Machálek a Janíček. Byla to čtvrtá výhra Kopaniny v přípravě vedle dvou proher. Tabulku střelců zimy vede Urban s pěti góly. Dalším soupeřem v přípravě bude Hřebeč, účastník středočeského přeboru.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Zvítězili jsme, ale spokojen být nemohu. Dopředu docela dobrý, potěšilo mě spousta zisků na útočné polovině. Bohužel jsme toho hodně neproměnili. Zklamala mě ovšem defenzivní práce. Dostali jsme tři branky a soupeř měl další laciné šance. Hráči říkali, že byli unavení, trénujeme opravdu hodně, ale představuji si, že to takticky i v únavě zvládneme lépe. Zbývají nám ještě tři přípravná utkání, jdeme do poslední fáze přípravy a začneme to ladit. Od příštího zápasu už nebudeme brát na zápasy celý kádr.

Bilance zimních přípravných utkání: 6 (4-0-2), skóre: 22:13

Příbram dor.-FCPK 3:1 (Zemánek), více o zápase

Meteor dor.-FCPK 5:4 (Janíček, Boček, Vágner, Čihák), více o zápase

Vyšehrad dor. - FCPK 1:3 (Kučera, Janek, Řežábek), více o zápase

Tatran Rakovník - FCPK 0:3 (Urban 2x, Řežábek), více o zápase

Motorlet dor. - FCPK 1:5 (Machálek 2x, Boček, Urban, Mejdr), více o zápase

Spartak Průhonice - FCPK 3:6 (Urban 2x, Vágner, Mařík, Machálek, Janíček)

Tabulka střelců FCPK v zimní přípravě:

5-Urban, 3-Machálek, 2-Vágner, Řežábek, Boček, Janíček 1-Čihák, Zemánek, Mejdr, Kučera, Janek, Mařík

Příští zápas:

SK Hřebeč - FCPK (sobota, 15.2., 16:00, Motorlet, UMT)

Sestava 1.poločas: Mačí - Mejdr, Tržický, Kučera, Flaks - Zadina - Karbulka, Vágner, Boček, Mařík - Urban. Sestava 2.poločas: Mačí - Janek, Brabec, Huleš Robin, Graf - Zadina - Vik, Janíček, Urban, Průša - Machálek. Trenér: Daniel Vott.

Mařík (0:1), Urban (1:2, as. Mejdr), Vágner (1:3, as. Urban), Machálek (2:4, as. Vik), Urban (3:5, as. Huleš R.), Janíček (3:6, as. Machálek)