18.01.2020 | 12:00 | P | Meteor, areál Bedřichovská
FK Meteor Praha VIII dorost
5:4
[3:0]

Tragický začátek áčka s dorostem Meteoru. Nakonec bitva do poslední minuty.

Libeň - Devět gólů viděli diváci v přípravném utkání domácího extraligového dorostu FK Meteor a mužů Přední Kopaniny. Kopanina velice špatně vstoupila do zápasu a za deset minut prohrávala po vlastních hrubých chybách 0:3. Ve druhé půli se však skóre dostalo až na 4:4 a pro domácí juniory rozhodla šťastná poslední minuta. Druhý zápas Kopaniny v přípravě, druhá prohra. Do třetice juniorský tým čeká na modročervené příště Vyšehrad v rámci soustředění v Nymburce. Ani do jednoho utkání zatím nenastoupil nemocný nejlepší střelec Daniel Urban.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Po tragickém začátku, kdy jsme prohrávali 0:3 za deset minut se hra vyrovnala, zvládli jsme se vrátit do hry a zápas zdramatizovat. Nakonec jsme se silným extraligovým dorostem sehráli kvalitní utkání. Běhavé, důrazné a byl jsem spokojen. Mrzí mě inkasované góly, které byly nesmyslné. Dotáhli jsme to na 4:4 a pak inkasovali v poslední minutě zápasu.

Bilance zimních přípravných utkání: 2 (0-0-2), skóre: 5:8

Příbram dor.-FCPK 3:1 (Zemánek), více o zápase

Meteor dor.-FCPK 5:4 (Janíček, Boček, Vágner, Čihák)

Příští zápas: Vyšehrad dor. - FCPK (sobota, 25.1., 15:00, hř. Nymburk SC)

Švarc - Flaks (46. Huleš David), Tržický (60. Brabec), Huleš Robin, Graf (55. Les) - Zadina (60. Čihák), Kučera - Vik, Vágner, Boček - Hollmotz (60. Janíček). Trenér: Daniel Vott.