^
12.01.2020 | 11:00 | P | Příbram, U Litavky
1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
3:1
[1:0]

Kopanina prohrála U Litavky s Příbramí. Jediný gól vstřelil nováček v týmu.

Příbram - První z devíti přípravných zápasů v zimní pauze sehráli fotbalisté A mužstva mužů v Příbrami. U Litavky změřili síly s dorostenci prvoligového klubu FK Příbram. Prohráli 1:3 po poločase 0:1. Jedinou branku vstřelil nováček týmu osmnáctiletý Ludvík Zemánek, který je v FCPK na zkoušce právě z Příbrami.


Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Hned na úvod nás postihly těžkosti, kdy na prvním tréninku v pátek nás sice bylo osmnáct, ale na zápas jsme odjeli jen v jedenácti hráčích! Pozitivní bylo, že v první půli jsme soupeři stačili ve všem. Po přestávce nás však Příbram přeběhala a pro nás se z toho stal dobrý trénink na kondici. První gól jsme dostali z penalty a třetí v úplném závěru. Také jsme měli své gólové možnosti, zejména Vágner nebo Hollmotz. Nakonec skóroval Ludvík Zemánek, nováček, pracovitý mladík na kraj zálohy, kterého bychom rádi přivedli právě z Příbrami. Dostal hezkou přihrávku od Kučery za obranu a levačkou přehodil gólmana.

 

Sestava

Mačí - Karbulka, Huleš David, Huleš Robin, Graf - Kučera, Boček - Hollmotz, Vágner, Zemánek - Machálek. Trenér: Daniel Vott.

Góly

Zemánek (2:1, as. Kučera)

Střelci FCPK

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Boček Lukáš90---
Graf Roman90---
Hollmotz Oldřich90---
Huleš David90---
Huleš Robin90---
Karbulka Jan90---
Kučera Luboš90---
Mačí Josef90---
Machálek Matouš90---
Vágner Robert90---
Zemánek Ludvík901--

http://www.mai-cee.com/cz/