SK Aritma Praha C
7:3
[3:2]

Dohrávku na Aritmě žáci prohráli. Gól roku vstřelil z trestňáku Paolo Susa.

Vokovice - Padesát minut trápili mladší žáci Přední Kopaniny tým Aritmy C na soupeřově hřišti ve Vokovicích. Skóre bylo 3:3 poté, co Kopanina dorovnala dvoubrankový náskok Aritmy. Třetí branku vstřelil fantasticky z přímého kopu Paolo Susa. Pak však Kopanině začaly docházet síly a z ligových žáků výrazně doplněný domácí tým v závěrečné části zápasu rozhodl o svém vítězství (7:3).

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek (záskok za nemocného Štěpána Růžičku):

Odehráli jsme velmi dobrý zápas, věřím, že pokud bychom v této formě narazili na skutečné céčko, které do této soutěže patří, tak bychom zvítězili. Dle sestavy však domácí hráli s výrazně doplněnou sestavou, což byla pro nás výborná zkušenost, nicméně v závěřu jsme přestali stíhat. Přesto jsme dvě třetiny zápasu hráli vyrovnaně, pak jsme nedal Susa hlavou na 4:3 a vzápětí jsme nedáš dostaneš inkasovali. Brzy přišel pátý gól a bylo rozhodnuto, na další zvrat už jsme neměli síly. Aritma byla lepší, měla větší kvalitu, se kterou ani naše nadšení nakonec nic nezmohlo. Jako tým jsme pracovali bezvadně a byla tam celá řada kvalitních individuálních výkonů, jako třeba gólmanŠtička, celá obrana Hrubý, Anderson, Novotný a v záloze Kaška. Zabiják Susa nebyl v top formě, přesto opět vstřelil dvě branky.

Štička - Hrubý D., Anderson, Novotný V. - Franěk, Kaška, Sokol - Susa (K). Hokejové střídání: Duun, Rubinstein, Bogli, Šturm. Trenéři: Tomáš Cigánek, Robert Franěk.

8. Susa (0:1, Kaška), 29. Kaška (3:2), 43. Susa (3:3)