PSK Olymp Praha
3:3
[3:2]

Stop prohrám! Pardálové v nové sezóně sebrali první bod proti PSK Olymp.

Přední Kopanina - Po třech porážkách se Pardálové FCPK zmátořili a je z toho první bodový úspěch. Proti týmu PSK Olymp Praha si v domácím prostředí stadiónu U Drahušky už málem sáhli i na výhru, ale nakonec soupeř srovnal na konečných 3:3. Kopanina konečně skórovala po dvou zápasech s nulou.

Hodnocení zastupujícího managera - Tomáš Cigánek :

Hezký zápas, zejména v prvním poločase z naší strany zatím nejlepší výkon v sezóně. Ve druhé půli nám začaly docházet síly, začali jsme chybovat v přesnosti přihrávek, málo se nabízet a druhá půle tak celkově zaostala za první. Jsme rádi, že jsme konečně protrhli střeleckou smůlu a třikrát skórovali, vždyť co jsme nedali v Hostivici a v Rudné bylo hrozivé. Jedeme dál, teď máme dva týdny zatím pauzu, ale sháníme soupeře. Říjen už máme plně obsazen.

Dvořák - Hájek, Pala, Kolář, Skalník - Jedlička, McCloy, Podolák, Fryk - Bajar, Horák. Hokejové střídání: Rákosník M., Dostál. Trenér: Tomáš Cigánek.

Horák (1:0, as. Rákosník), Rákosník (2:1), Horák (3:1, as. Kolář)