TJ Sokol Řepy
5:3
[3:1]

Žáci skončili v poháru. V Řepích nezastavili Ondráka, autora pěti branek.

Řepy - Potřetí Řepy v poháru Kopanina už nedala. V nedaleké městské části vyhrál v této sezóně v poháru dorost i áčko. Starší žáci však padli. Sice dokázali dorovnat náskok soupeře na 3:3, ale pak přišly další dva střelecké zápisy domácího Ondráka. Ten dal všech pět branek domácího týmu. Kopanina v poháru žáků pro letošní sezónu končí.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Už od začátku tohoto pohárového utkání nás doprovázely problémy, když jsme se sešli v plném počtu jen 20 minut před zápasem. Hrálo se v úterý a kluci nebyli dostatečně koncentrovaní, což nám ukázal začátek zápasu, kdy jsme tahali za kratší konec. Soupeř nebyl tak kvalitní, ale dohnal to bojovností a vůlí po vítězství, což nám zásadně chybělo. Soupeřovy nákopy na dva šikovné hráče jsme nedokázali bránit. Nedokázali jsme plnit nejzákladnější pokyny a ztráceli jsme velké množství míčů v záloze, což nás stálo spoustu sil při návratu nazpět. Od 55. minuty jsme se podívali na polovinu soupeře jen ojediněle. Musíme potrénovat základní herní činnosti a věřím, že o víkendu už přivezeme body a hlavně lepší herní výkon.

Carvan - Bíro, Bauer, Laštovka, Matějka - Čvirk - Smejkal, Sellers, Benedikt, Novák - Kišš. Hokejové střídání: Mareš, Řešátko. Trenér: Jan Kozlík.

16. Kišš (1:1, as. Novák), 38. Laštovka (3:2, as. Sellers), 40. Mareš (3:3, as. Benedikt)