FK Rudná
1:0
[1:0]

Pardálové na svou výhru v sezóně nadále čekají i po zápase v Rudné.

Rudná - Už druhý zápas za sebou nedokázali Pardálové FCPK vstřelit branku a ukázali, kde je aktuálně jejich největší bolest. Jelikož soupeř, domácí FK Rudná, aspoň jednu branku vstřelil, bral také hubené vítězství 1:0. Kopanina odstartovala sezónu třemi porážkami a šanci změnit bilanci dostane hned v pondělí, kdy doma od 18 hodin hostí Olymp.

Hodnocení zastupujícího managera - Tomáš Cigánek :

Klobouk dolů před naším týmem, ve druhé půli jsme soupeře dostali pod drtivý tlak, ale stejně jako v Hostivici byla branka soupeře pro nás zakletá. Několik obrovských šancí si vypracovala nejaktivnější dvojice McCloy - Horák, ale do sítě míč nedostali ani jednou. V brance jsme využili při absenci našich zraněných gólmanů Jakuba Šafaříka a mohli jsme se o něj opřít. Zatím máme tři prohry, ale dnes to bylo na výhru. Začátek jsme se trochu sehrávali, pak to srovnali a ve druhé půli už dominovali. Evidentně nám chybí dvojice tradičních střelců Trojan - Bíro v jejich obvyklé formě, musíme najít nové bombery. Nadále mě mrzí velké množství omluv. Termíny zápasů jsou známé dostatečně dopředu, přesto akce v kalendáři hráčů nedostává tu prioritu co byl měla. Budeme však vytrvalí a budeme hledat kostru mužstva, která bude chodit pravidelně a pak pár míst necháme pro "návštěvníky", které máme také rádi, ale spoléhat na ně nelze.

Příští zápas: FCPK Pardálové vs PSK OLYMP Praha, pondělí 16.9.2019 od 18:00

Šafařík - Chvapil, Dvořák, Kolář, Hájek - McCloy, Cigánek, Jedlička, Skalník - Horák, Pala. Hokejové střídání: Szwarc, Podolák. Zastupující manager: Tomáš Cigánek.