^
21.09.2019 | 10:00 | M | Kačerov
Gordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6:0
[5:0]

Debakl na hřišti lídra. Kopanina s Kačerovem nevstřelila gól a dostala šest.

Kačerov - Jednoznačná partie pro domácí tým Kačerova. V 5.kole první třídy staršího dorostu Kopanina nezvládla utkání na hřišti aktuálního lídra soutěže a dostala šest branek (0:6) ! Hosté se neprosadili ani jednou a po několika dobrých výsledcích tentokráte dostali pořádnou facku.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Tak dnešní zápas nám vůbec nevyšel. Do utkání jsme vstoupili volně a po poločase 0:5 byl výsledek ztracen. Prvních pětačtyřicet minut jsme na hřišti vůbec neexistovali, dělali jsme fatální chyby, obrana nebránila, záloha nepracovala, útok neexistoval. Soupeř hrál jednoduchý fotbal s rychlým přechodem, vynikal důrazem za hranicí pravidel, čemuž jsme vůbec nedokázali čelit. Ve druhé půli jsme hráli aspoň o vlastní pocit, že se dokážeme soupeři vyrovnat v nasazení a tvrdosti, což se nám částečně podařilo a druhá půle skončila 1:0 pro Kačerov, přitom my jsme měli také své šance. Zápas nám umožnil získat nové zkušenosti, které jsou cenné a určitě se z nich poučíme. Zejména v tom, že fotbal je kontaktní sport a abych se dostal ke hře, musím nejprve podstoupit řadu soubojů a nešetřit s pohybem.

 

Sestava

Šafařík (K) - Kumar (46. Dvořák), Barna, Tržický, Susa - Bělohradský, Vízner, Voborský David, Horák - Voborský Marek (46. Krátký), Pittermann (68. Glos). Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš90---
Bělohradský Jan90---
Dvořák Marek45---
Glos David22---
Horák Dominik90---
Krátký Martin45---
Kumar Jay45---
Pittermann Šimon68---
Susa Stefano90---
Šafařík Jakub90---
Tržický Tomáš90---
Vízner Albert90---
Voborský David90---
Voborský Marek45---

www.machsoftware.cz