^
08.09.2019 | 14:45 | M | Aritma
SK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0:2
[0:1]

Dorost zvítězil na Aritmě. Trefil se Barna a nováček Pittermann.

Vokovice - Na první vítězství v sezóně dosáhli starší dorostenci. Ve 3.kole své 1.třídy jeli na stadión SK Aritma v sousedních Vokovicích a zvítězili zde 2:0. V prvním poločase se trefil Barna, ve druhé půli nováček Pittermann, posila z Kněževse. Po třech kolech je dorost na sedmém místě zatím s pěti body. Příště přivítá na domácím stadiónu tým Avia Čakovice.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

První výhra v sezóně, poté co jsme po roční pauze opět přihlásili starší dorost do soutěží. Po remíze v Hrdlořezích a prohře s Chabry nás nakopl pohárový zápas v Řepích (14:0). Na Aritmě jsme odehráli výborný první poločas, kdy jsme soupeře přehráli a domácí byl rádi za těsnou ztrátu 0:1. Byli jsme aktivní, soupeře napadali hned při přebírání míče, sbírali jsme nákopy, vypracovávali si šance. Bohužel jediným gólovým vyjádřením byla hlavička Barny po rohu. Ve druhé půli soupeř prostřídal a začal být živější. My jsme naopak začali tahat nohy, v záloze jsme nedostupovali a pouštěli tým z Vokovic do pasů za naše příliš vytažené obránce. V těchto momentech tým podržel gólman Šafařík a udržel nás na cestě k úspěchu. Po hodině hry si totiž Bělohradský pohrál jako v mnoha případech předtím s obranou a naservíroval Pittermannovi před prázdnou branku. Nová posila z Kněževse tak vstřelila svůj první gól a Kopanina veze první tři body. V dalším zápase přijedou na Kopaninu Čakovice.

 

 

Sestava

Šafařík - Barna, Tržický, Lešner, Susa - Voborský - Bělohradský, Vízner, Müftüler (84. Řešátko), Horák (60. Kumar) - Pittermann (77. Dvořák). Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

18. Barna (0:1, as. Müftüler), 66. Pittermann (0:2, as. Bělohradský)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš901--
Bělohradský Jan90---
Dvořák Marek13---
Horák Dominik60---
Kumar Jay30---
Lešner Jiří90---
Müftüler Ali84---
Pittermann Šimon771--
Řešátko Jakub6---
Susa Stefano90---
Šafařík Jakub90---
Tržický Tomáš90---
Vízner Albert90---
Voborský David90---

http://www.nasregion.cz/