08.09.2019 | 14:45 | M | Aritma
0:2
[0:1]

Dorost zvítězil na Aritmě. Trefil se Barna a nováček Pittermann.

Vokovice - Na první vítězství v sezóně dosáhli starší dorostenci. Ve 3.kole své 1.třídy jeli na stadión SK Aritma v sousedních Vokovicích a zvítězili zde 2:0. V prvním poločase se trefil Barna, ve druhé půli nováček Pittermann, posila z Kněževse. Po třech kolech je dorost na sedmém místě zatím s pěti body. Příště přivítá na domácím stadiónu tým Avia Čakovice.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

První výhra v sezóně, poté co jsme po roční pauze opět přihlásili starší dorost do soutěží. Po remíze v Hrdlořezích a prohře s Chabry nás nakopl pohárový zápas v Řepích (14:0). Na Aritmě jsme odehráli výborný první poločas, kdy jsme soupeře přehráli a domácí byl rádi za těsnou ztrátu 0:1. Byli jsme aktivní, soupeře napadali hned při přebírání míče, sbírali jsme nákopy, vypracovávali si šance. Bohužel jediným gólovým vyjádřením byla hlavička Barny po rohu. Ve druhé půli soupeř prostřídal a začal být živější. My jsme naopak začali tahat nohy, v záloze jsme nedostupovali a pouštěli tým z Vokovic do pasů za naše příliš vytažené obránce. V těchto momentech tým podržel gólman Šafařík a udržel nás na cestě k úspěchu. Po hodině hry si totiž Bělohradský pohrál jako v mnoha případech předtím s obranou a naservíroval Pittermannovi před prázdnou branku. Nová posila z Kněževse tak vstřelila svůj první gól a Kopanina veze první tři body. V dalším zápase přijedou na Kopaninu Čakovice.

Šafařík - Barna, Tržický, Lešner, Susa - Voborský - Bělohradský, Vízner, Müftüler (84. Řešátko), Horák (60. Kumar) - Pittermann (77. Dvořák). Trenér: Tomáš Cigánek.

18. Barna (0:1, as. Müftüler), 66. Pittermann (0:2, as. Bělohradský)