^
25.08.2019 | 17:00 | M | Hrdlořezy
Spartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
3:3
[2:1]

Dorostenci odstartovali remízou v Hrdlořezích. Třikrát dotahovali.

Hrdlořezy - Na krásném pažitu v Hrdlořezích měli svou premiéru starší dorostenci Přední Kopaniny. Modročervení po ročním výpadku z nejstarší věkové mládežnické kategorie zvládli svůj návrat s jedním bodem. Soupeře třikrát pustili do vedení a pokaždé skóre dotáhli. Napotřetí nádherným trestným kopem Müftülera. Příště poprvé doma proti Chabrům.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Nevěděli jsme, co od soutěže očekávat. Jsme poskládání ze starších dorostenců, mladších a dokonce využíváme i nejtalentovanější starší žáky. Uvidíme co další zápasy v soutěži, ale napoprvé to nebylo špatné. Sehráváme se po letní pauze, evidetně jsme byli lépe fyzicky připravení a soupeř skóroval po dvou rychlých akcích kdy využil naší pomalé reakce a nedostatečného důrazu, na tom musíme zapracovat. O třetím gólu po rohovém kopu už vůbec nemluvím, hráč střílel úplně sám. To byla hodně laciná branka. Naštěstí jsme ukázali i schopnosti dopředu a tři zápasy na hřišti soupeře je dobrý počin. Nádherná branka Müftülera v závěru zápasu nám přinesla aspoň bod, více než zasloužený.

 

Sestava

Šafařík (K) - Jusko Tobiáš, Tržický, Lešner, Susa - Voborský, Vízner - Horák (63. Dvořák), Müftüler, Khan (46. Jusko Jonáš, 77. Kumar) - Posukan (46. Řešátko). Na lavici zůstal zraněný Vandůrek. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

37. Khan (1:1, as. Müftüler), 54. Řešátko (2:2, as. Müftüler), 82. Müftüler (3:3)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Dvořák Marek27---
Horák Dominik63---
Jusko Jonáš32---
Jusko Tobiáš90---
Khan Aimal451--
Kumar Jay13---
Lešner Jiří90---
Müftüler Ali901--
Posukan Daniil45---
Řešátko Jakub451--
Susa Stefano90---
Šafařík Jakub90---
Tržický Tomáš90---
Vízner Albert90---
Voborský David90---

www.otocr.cz