02.11.2019 | 10:30 | M | Střešovice
4:3
[1:1]

Sedmigólová přestřelka v derby. Ve Střešovicích padla rezerva FCPK 3:4.

Střešovice - Ve 13.kole 1.A třídy prohrálo béčko Přední Kopaniny ve Střešovicích 3:4. Derby dvou týmů ze stejné lokality přineslo sedm branek a potvrdilo slabší formu Kopaniny B na stadiónech soupeřů. Modročervení hráli už šestý zápas venku a vedle čtyřech proher přivezli jen jednu výhru a jednu remízu. Ve Střešovicích dal dvě branky Janek (jednu z penalty) a po zranění se trefil Hollmotz. Do konce podzimu zbývají ještě zápasy proti Stodůlkám a Řeporyjím.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Narazili jsme na těžkého soupeře, který usiluje o postup. V první půli jsme byli zakřiknutí, přesto jsme měli více šance než ve druhé půli, kde jsme byli herně vyrovnaní. Při souběhu zápasu s áčkem nemám schopnost nabídnout kvalitu směrem dopředu. Venku nám chybí více aktivity na rozdíl od domácích zápasů. Z naší pasivity si soupeř vypracuje více šancí a trestá. Dostali jsme hloupé góly. Byli hrozně silní ve standardkách na malé umělce, nezdvojovali jsme a po odražených míčích dostali dva góly. Jeden z penalty a jeden z brejku. Chceme vyhrát v příštím zápas doma se Stodůlkami, kam zveme fanoušky na poslední domácí zápas.

Mačí - Čadek, Brabec (K), Tržický, Huleš D. - Hollmotz, Vik (46. Janíček), Huleš R., Les - Machálek, Janek. Trenér: Karel Koloušek.

45. Janek (1:1, as. Les), 74. Hollmotz (3:2, as. Janíček), 90. (+2) Janek z pen.