^
12.10.2019 | 15:30 | M | Př.Kopanina
FCPK
Sokol Královice
3:0
[0:0]


 

Hlasy trenérů
Daniel Vott (Přední Kopanina):
 „Pro nás strašně důležité tři body, po těžkém zápase, kdy fotbal nebyl moc ke koukání. Těžký terén, silný vítr, takže to byla spíš taková fotbalová válka, kterou jsme naštěstí díky střeleckému umění Urbana využili v náš prospěch. Dvě kola jsme odstoupili od toho, co chceme hrát. Začali jsme to nakopávat a bojovat o to. Čtyři sestupy jsou takový strašák, že body jsou důležité. Důležitější než fotbal. Spousta mančaftů má na to, aby hrála kvalitní fotbal, ale hrát ho nebudou, protože je to strašně riskantní.”
David Kalivoda (Královice): „My jsme nepodali dobrý výkon, to utkání mám moc nesedlo. Kopanině jsme to usnadnili, udělali jsme tři chyba a oni je potrestali. Terén špatný, ještě do toho silně foukalo, takže fotbal se moc nehrál. Pro diváky to muselo být k nekoukání. Asi by udělali líp, kdyby si za to vstupné radši koupili párek v rohlíku a plechovku Coly."

Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Daniel Urban.
Nejlepší hráč Královic: Jakub Nevařil.

Sestava

Švarc - Mejdr, Tržický, Zadina, R. Huleš - Kučera - Karbulka (46. Graf), Kolář, Hák, Vágner (83. Podzemský) - Urban (89. Andrle). Trenér: Daniel Vott.

Góly

4., 36. a 53. Urban

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Andrle Jakub1---
Graf Roman45---
Hák František90--
Huleš Robin90---
Karbulka Jan45---
Kolář Daniel72-
Kučera Luboš90---
Mejdr Tomáš90---
Podzemský Martin7---
Švarc Jiří90---
Tržický Jakub90--
Urban Daniel893--
Vágner Robert83---
Zadina Pavel90---

http://www.cafegirafe.cz/cs/nabizime/dorty-cukrovinky