Sokol Kolovraty
1:2
[1:1]

Kolovraty vezou od letiště tři body. Kopanina padla doma poprvé v sezóně.

Přední Kopanina - Fotbalistům Kopaniny nová sezóna zatím nevychází podle představ. Za sedm kol stihli poztrácet už čtrnáct bodů! Naposledy prohráli dokonce poprvé doma. Tři body ze stadiónu U Drahušky si odváží Kolovraty po výhře 2:1. Rozhodující gól měl trpkou příchuť. Padl v nastavení poté, co Kolovraty většinu času druhé půle bránily a přežily řadu šancí domácích. Kopanina po dvou prohrách v řadě míří za týden na Podolí.

Dobývání branky Kolovrat se snahou vstřelit vítězný druhý gól mělo trpký konec. Ve druhé minutě nastavení unikl hostující Hrubý, který byl na hřišti teprve pět minut a po jeho centru a nepovedeném zásahu Podzemského vstřelil Gračko rozhodující branku, po které se ihned pískal konec zápasu!

Obránce FCPK Podzemský byl nešťastným hrdinou tohoto utkání. Asistoval u obou gólů soupeře. Při prvním mu nevídaně podjel míč na polovině hřiště pod nohou a následný brejk s Vejrem zakončil Ráža na pohodu do prázdné branky. Při druhém gólu Podzemský uklouzl a hlavou jen připravil míč k noze Gračka.

Kopanina v utkání vedla, ale branka Urbana byla jedinou radostí domácích v tomto utkání. Překonat Procházku podruhé už se modročerveným střelcům nepodařilo, i když šancí na to měli řadu. Nejblíže ke skórování byli oba nejlepší střelci týmu Urban s Hákem, nepomohla ani kompletní ofenzivní síla včetně Koláře a Šultese.

Hlasy trenérů
Daniel Vott (Přední Kopanina):
 „Fotbal je někdy krutý. Minulý týden jsme hráli špatně, body si nezasloužil a spravedlivě jsme byli potrestaní. Tentokrát to bylo na šance tak 10:4 a bohužel výsledek je 1:2, když rozhodující gól jsme dostali v 92. minutě. Bylo to šťastné vítězství Kolovrat.”
Jakub Slezáček (Kolovraty): „Tenhle gól v nastavení je pro kluky odměna za to jak dřeli, padali do střel, hráli na hranici sebeobětování pro mužstvo a díky tomu máme tři body. Soupeř bude stoupat tabulkou, ta jeho útočná čtyřka tuhle soutěž výrazně převyšuje.”

Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Ivo Flaks.
Nejlepší hráč Kolovrat: Robin Ráža.

Mačí - Flaks (79. Andrle), Houška (73. Mejdr), Tržický (73. Zadina), Podzemský - Hák - Karbulka (51. Graf), Šultes, Kolář, Janek - Urban. Trenér: Daniel Vott.

27. Urban (1:0, as. Mačí)