SK Hořovice
3:2
[1:0]

Příprava s divizí. Kopanina padla s Hořovickem těsně o jednu branku.

Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK pokračují v letní přípravě na novou sezónu. Ta seriózně odstartuje zápasem předkola tuzemského poháru MOL Cup v sobotu 3.8. proti diviznímu týmu SS Ostrá. Kvalitním testem pro tento match byl zápas proti soupeři ze stejné soutěže, týmu FK Hořovicko. Kopanina prohrála o jediný gól 2:3.

Utkal se třináctý tým divize z minulé sezóny se čtvrtým z krajského přeboru. Utkání mělo být podle předpokladů vyrovnané a také bylo. Domácí šli do vedení po zaváhání gólmana Mačího a vyhráli poločas 1:0. Kopanina nehrála druhé housle, měla své šance. Chyběla jí však zkušenost nejlepšího střelce Urbana, který absentoval.

Ve druhé půli se individuální akcí prosadil Mareš a pak po špatném vystavení do ofsajdu přidal třetí branku domácích Bělohlávek. Do konce zbývala necelé půlhodina a utkání se zdálo za stavu 3:0 pro domácí rozhodnuté.

Vzápětí však skóroval Hák po průniku a centru Karbulky a v poslední desetiminutovce po přesném pasu Kučery si zpracoval na prsa mezi stopery Šultes a snížil na rozdíl jediné branky. Závěrečný tlak Kopaniny však už třetí vyrovnávací branku nepřinesl.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Kvalitní utkání pro náš tým, ve kterém jsme dlouho nemohli proměnit žádnou z řady šancí. Přestože si domácí v jednu chvíli vypracovali až tříbrankový náskok, hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém jsme po zásluze v závěru sahali po remíze. Už se nám to krátí, ještě zítra Rakovník a za týden už jdeme do ostrého pohárového zápasu proti divizní Ostré.

Bilance letních přípravných zápasů: 5 zápasů (1 výhra, 0 remíz, 3 prohry), skóre: 7:12;

Letní výsledky: Hostivař-FCPK 0:3, Admira B-FCPK 4:1, Dukla dor.-FCPK 5:1, Hořovicko-FCPK 3:2.

Letní střelci: 3-Hák, 2-Urban, 1-Graf, Šultes,

Mačí - Huleš Robin (46 Vik), Houška (46. Tržický), Kučera (K), Podzemský (46. Janek) - Vágner (46. Čihák), Zadina (68. Šultes) - Karbulka, Hák, Graf - Šultes (46. Janíček). Náhradníci:Vik, Čihák, Tržický, Janek, Janíček. Trenér: Daniel Vott.

65. Hák (3:1, as. Karbulka), 84. Šultes (3:2, as. Kučera)