FK Dukla Praha dorost
5:1
[2:1]

Další příprava. Kopanina hrála v Blšanech s dorostem Dukly. Prohra.

Blšany - Fotbalisté Přední Kopaniny pokračují v letní přípravě. Kromě tréninků mají naplánováno celkem pět přípravných zápasů. Třetí utkání sehráli modročervení s dorostem Dukly. Hrálo se v blšanském areálu v lounském okrese, který pamatuje i první ligu. Kopanina v utkání sice vedla po brance Urbana, ale nakonec dominovalo mládí. Dukla zejména díky třem gólům ve druhé půli vyhrála vysoko 5:1.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Utkání mělo velice podobný průběh jako v zimě (pozn.: 3:5). V prvním poločase jsme se drželi, vedli jsme brankou Urbana, Dukla srovnala z brejku a do vedení šla gólem do šatny. Ve druhé půli už jsme přestávali stíhat fyzicky i fotbalově. Měli jsme pět hráčů na střídání, jsem rád, že jsme vedle tréninků měli další kvalitní zápas, jsme stále v přípravě. Teď nás čeká víkend s divizními soupeři Hořovicko / Tatran Rakovník a pak už MOL Cup proti Ostré a o týden později první mistrák. Léto je krátké.

Mačí - Janek (70. Hollmotz), Houška (46. Tržický), Huleš Robin (46. Brabec), Graf - Zadina (70. Vágner), Vágner (46. Čihák) - Hollmotz (46. Huleš David), Šultes (70. Urban), Vik - Urban (46. Janíček). Trenér: Daniel Vott.

Urban (0:1, as. Vágner)