^
07.09.2019 | 16:00 | M | Bohnice
Slovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
3:4
[0:0]

Cenná výhra v Bohnicích. Vítězný gól Kopaniny v poslední minutě!

Bohnice - Poprvé hrál některý z týmů Přední Kopaniny na zbrusu nové umělce Slovanu Bohnice a hned z toho byla výhra. Tým mladších dorostenců v dramatickém zápase bral tři body díky vítězné brance Tržického v poslední minutě! Kopanina prohrávala 0:2, pak vedla o branku a domácí srovnávali z penalty, aby nakonec Tržický zasadil rozhodující úder.


Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Tři body z venku na úvod - paráda! Nová umělka krásná, ale menších rozměrů, takže hodně soubojů a v tom jsme minimálně v prvním poločase zaostávali a museli jsme dotahovat dvoubrankové manko. Pak jsme si zvykli, přitlačili a šli jsme zaslouženě do vedení 3:2. Bohužel přišla druhá penalta proti nám v úplném závěru po šarvátce Tržického se soupeřem a už to vypadalo na dělbu bodů. Individuální akce Müftülera v závěru utkání však rozhodla pro nás. Udělal z několika obránců statisty a předložil před prázdnou Tržickému. Vezeme si první tři body! 

 

Sestava

Hrubý - Zima, Barna (K), Tržický, Glos - Jusko Jonáš, Müftüler, Jusko Tobiáš, Sládek - Řešátko, Posukan. Hokejové střídání: Vlach, Dimitrov. Trenér: Tomáš Cigánek.

Góly

17. Müftüler (2:1, as. Jusko Tobiáš), 22. Řešátko J. (2:2, as. Jusko Tobiáš), 73. Müftüler (2:3), 80. Tržický (3:4, as. Müftüler)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Barna Mikuláš80---
Dimitrov Matyáš80---
Glos David80---
Hrubý Lukáš80---
Jusko Jonáš80---
Jusko Tobiáš80---
Müftüler Ali802-
Posukan Daniil80---
Řešátko Jakub801-
Sládek Adam80---
Tržický Tomáš801-
Vlach Tomáš80---
Zima Lukáš80---

www.fcpk.cz/restaurace.php