SK Hostivař
5:1
[1:1]

Kopanina postupuje do semifinále poháru. Porazila Hostivař vysoko 5:1.

Přední Kopanina - Fotbalisté FC Přední Kopanina budou mít šanci hrát o postup do finále Teskahor poháru Prahy v probíhající sezóně 2018/2019. Ve čtvrtfinále porazili na domácím stadiónu U Drahušky SK Hostivař vysoko 5:1 a dostali se mezi nejlepší čtyři. Proti Hostivaři se trefili dvakrát Šultes s Cvrčkem, jednu branku zaznamenal Průša.

Kopanina bez nejlepšího střelce Urbana šla do vedení brankou Šultese už v první půli, ale po půlhodině nádhernou dalekonosnou střelou srovnal Boubín. Poločasové skóre 1:1 a jakékoliv drama domácí odmítli po přestávce, kdy přidali další čtyři góly.

Modročervení v minulém kole vyřadili úřadujícího pohárového šampióna Duklu Jižní Město (2:1) a teď tedy poslali ze hry další přeborový tým SK Hostivař. Nutno dodat, že sestava hostů se blížila spíše rezervě z 1.B třídy, neboť pro Hostivař je zřejmě priorita záchrana v pražském přeboru.

Pro domácí, kterým v nejvyšší soutěži v metropoli patří šestá příčka a své šance bojovat o titul už dříve ztratili, je pohár jedinou šancí na trofej v této sezóně. Přesto i Kopaňáci řadu hráčů postrádali. Mimo hru je například Pospíšil, Flaks, Řežábek, Tržický, Svoboda, Machálek a nově i Daniel Urban.

Švarc - Čadek (62. Huleš), Zadina, Houška, Graf - Pechar, Vágner (62. Janek) - Vik (46. Boček), Šultes, Cvrček - Průša (73. Hollmotz). Trenér: Daniel Vott.

18. Šultes (1:0, as. Průša), 48. Šultes (2:1), 57. Průša (3:1), 79. Cvrček (4:1), 84. Cvrček z penalty (5:1)