Starší žáci (U15)
1:7
[1:2]

Přípravné utkání na Zličíně skončilo vysokou výhrou žáků z Kopaniny

Zličín - V mrazivém středečním podvečeru sehráli starší žáci FCPK první zimní přípravné utkání na umělce ve Zličíně proti domácímu týmu. Hrálo se dle domluvy 3 x 25 minut a Kopanina po dobrém výkonu zvítězila vysoko 7:1. V sestavě nastoupili i dva hráči z mladších žáků Miroslav Novák a Šimon Bíro.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Za mě spokojenost. Řekl bych opravdu zimní podmínky a v tom mrazu jsme odehráli pěkný zápas. Trénujeme pravidelně 3x týdně a zdálo se mi, že kluci jsou díky tomu dobře rozhýbaní. Vydrželi jsme běhat celých 75 minut a kromě pasáže ve druhé třetině jsme na hřiště dominovali. Co jsem klukům vyčetl bylo na můj vkus hodně prohraných soubojů a v některých chvílích po získání míče zase brzká ztráta. Jsem rád, že se do týmu připojili z mladších žáků i Novák s Bírem a nepropadli. Aktuálně jsme měli ještě 12 hráčů mimo hru z důvodu zranění, nemoci nebo lyžování.

Hrubý - Bíro, Zima, Laštovka, Benedikt - Dimitrov, Jusko Tobiáš, Mareš, Jusko Jonáš - Cigánek, Duun. Hokejové střídání: Giordo, Novák, Kišš. Trenér: Tomáš Cigánek.

Laštovka (0:1), Jusko Tobiáš (0:2), Cigánek (1:3), Mareš (1:4, as. Jusko Jonáš), Dimitrov (1:5, as. Kišš), Cigánek (1:6), Laštovka (1:7, as. Cigánek)