TJ Sokol Stodůlky
2:5
[1:1]

Další výhra mladších žáků. Vezou tři body ze Stodůlek, kde otáčeli skóre.

Stodůlky - Mladší žáci FC Přední Kopanina v krátkém sledu podruhé vyhráli. Soupeř Sokol Stodůlky jim evidentně vyhovuje. Na podzim doma to bylo 7:0 pro Kopaninu, teď v odvetě na stadiónu soupeře 5:2. Po dvou gólech dali Skalník a Smejkal, jednu branku přidal Alessandro Gaspari. Třikrát se tedy prosadili hráči patřící věkem ještě do starší přípravky. Bravo.

Hodnocení trenéra - Jan Kozlík :

Začátek zápasu byl z naší strany povedený, kluci plnili instrukce, které jsem jim před zápasem řekl. Vytvořili jsme si dobrý tlak a z toho pár šancí, bohužel jsme neproměnili a povedlo se nám dát gól až v 15. minutě. Po téhle dobré části jsme z nepochopitelných důvodů naprosto polevili a pustili jsme soupeře do hry a ten se svého tlaku zmocnil dobře. Vytvářeli si dost střeleckých příležitostí a zahrávali dobře nacvičené standardky. V této části se vyznamenal Gába v brance několika úžasnými zákroky. To nás bohužel neprobralo a 5 minut před poločasem jsme inkasovali, když jsme dali soupeři až moc prostoru v blízkosti vápna. V poločase jsem přetočil sestavu a rozdal pár pokynů hlavně směrem do obrany, ale zpočátku to vetší vliv nemělo, spíš naopak jsme soupeře nechali navýšit skóre podobnou chybou jako v prvním poločase. Tenhle gól nás zdravě nabudil a začali jsme být opět aktivní dopředu. Po dobré individuální akci srovnal A. Gaspari a od té doby jsme si šli ha výhrou. Chvíli ještě soupeř vzdoroval a párkrát i zahrozil, ale nás uklidnil Ondra Skalník svým gólem a hned o minutu později David Smejkal. Za tohoto stavu už jsme hru ovládali a vytvořili jsme si dost šancí, ale jak je našim zvykem, žádnou jsme neproměnili. Až v samotném závěru utkání se dostal do dobré šance David Smejkal a byl podražen. Pokutový kop sám proměnil a my jsme po zásluze vyhráli.

Halák - Gaspari M., Bíro, Anderson - Gaspari A., Smejkal, Novák - Skalník O. Hokejové střídání: Hrubý, Dimitrov, Matějka. Trenér: Jan Kozlík.

15. Skalník O. (0:1, as. Halák), 50. Gaspari A. (2:2, as. Matějka), 63. Skalník O. (2:3, as. Gaspari A.), 64. Smejkal (2:4), 69. Smejkal z pen. (2:5)