FC Nebušice
1:2
[0:2]

Skvělý druhý poločas nestačil. Žáci si derby s Nebušicemi prohráli na začátku.

Přední Kopanina - Po Aritmě čekalo na mladší žáky druhé derby Prahy 6. Na stadión U Drahušky v Přední Kopanině přijely Nebušice a nakonec si odvezly všechny tři body za těsnou výhru 2:1. Hosté dali oba góly v prvním poločase, za Kopaninu snižoval v závěru Ondřej Skalník. V příštím utkání jedou modročervení do Stodůlek.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Nebušice jsou druhé v tabulce, my předposlední, přesto jsme s nimi sehráli skvělé utkání. Bohužel jen ve druhém poločase. Ten první jsme prospali, stejně jako soupeř, ovšem tomu se podařilo po dvou našich chybách skórovat. První gól z trestného kopu, který prošel zdí a při druhém nedohoda zkušených hráčů Halák - Bíro s likvidací centru. Tohle nás mrzelo. Do druhé půle jsme hráče s mými asistenty probrali a sehráli jsme skvělých 35 minut. Na branku soupeře jsme vypálili spoustu střel, jejich gólman chytal bezvadně. Tlačili jsme se tam ze všech stran, hráči dali do hry srdce a měli být odměněni. Bohužel aspoň vyrovnání nepřišlo. Je to poučení pro příští zápasy, že hrát se musí od první minuty a celý zápas. Přesto jsme na kluky byli ve druhé půli pyšní jak se do toho opřeli. Soupeř byl přišpendlen před vlastní brankou a s velkým štěstím odolal.

Halák - Bíro (K), Gaspari M., Anderson - Smejkal, Gaspari A., Novák - Skalník O. Hokejové střídání: Hrubý, Mikula, Susa P. Trenér: Tomáš Cigánek.

68. Skalník (1:2)