TJ Sokol Řepy
5:2
[1:1]

Starší žáci vypadli z pražského poháru. Z Řep si odvezli porážku o tři góly.

Řepy - Starší žáci opustili pohár Prahy hned ve svém prvním vystoupení. Byli nasazeni do druhého kola, ale utkání v Řepích se jim nepovedlo. Domácí tým, který v prvním kole přešel po výhře 7:2 přes Suchdol, slavil další pohárovou výhru. Tentokráte 5:2. Kopanině vstřelil čtyři góly řepský Jundai Higashi.

Kopanina vedla po brance Khana, který obešel i gólmana a po čtvrthodině skóroval. Domácí vyrovnali do poločasu střelou z vápna k tyči.

Ve druhé půli šli do vedení naopak domácí, když trestný kop doplachtil pod břevno Giordovy branky. Zápas šel znovu do remízového stavu po brance Cigánka, který byl důrazný a ve skluzu byl špičkou u míče dříve než gólman.

Pokud se někdo těšil na penalty byl zklamán. Řepy za šest minut v poslední desetiminutovce nasypaly do kopaninské branky tři branky a jasně rozhodly o svém triumfu. Čtyři góly za domácí vstřelil útočník Jundai Higashi.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Zklamání z našeho výkonu. Po dvou slibných představeních v mistrovské soutěži jsme dnes vyhořeli. Náš výkon z víkendu proti Motorletu a dnes proti Řepím byl jak den a noc. Domácí vyhráli zaslouženě, měli vůli po vítězství, bojovali, vyhrávali souboje a měli střelce v podobě Higashiho. Nám tohle vše naopak chybělo. Viděl jsem tam samé podprůměrné a slabé výkony a v součtu z toho byla prohra. Hráči si navzájem vyčítali chyby, ale upřímně by měli začít u sebe, protože tam byl klíč k porážce. Nebyli jsme schopni dát míč na zem a dát si pár souvislých přihrávek v řadě. Chyběla bojovnost, pohyb, důraz, prostě všechno. Věřím, že se od porážky odrazíme k dalším vítězstvím.

Giordo - Zima, Laštovka, Jusko Tobiáš, Benedikt - Jusko Jonáš, Cigánek, Mareš, Mrabeti - Duun, Dimitrov. Hokejové střídání: Khan, Kišš, Štumpa, Řešátko Šimon, Percifull, Hudák. Trenér: Tomáš Cigánek.

14. Khan (0:1, as. Duun), Cigánek (2:2, as. Khan)