ABC Braník
1:5
[0:3]

Dorostenci poprvé v sezóně padli a hned inkasovali pět gólů od Braníka

Přední Kopanina - Po třech výhrách bez inkasované branky mladší dorostenci tvrdě narazili. Jejich hladkou jízdu od prvního kola zastavil ABC Braník. Jeden z nejlepších celků této soutěže si odvezl od letiště tři body za vysokou výhru 5:1. Utkání je třeba si rozebrat a pokusit se o nápravu v příštím kole proti Unionu Vršovice.

Slovo trenéra (Šimon Vik):

Dnes nás skutečně nečekalo nic snadného. Přijel ambiciózní Braník, který by se příští sezónu rád proháněl ve vyšší soutěži. Vstup do utkání jsme zvládli. Byli jsem důrazní, včas u balónu a vyhrávali souboje. Bohužel nám tento elán vydržel jen necelých deset minut. Pak jsme chybovali v rozehrávce a nechali si vstřelit hloupý gól. Inkasovaná branka nás dost poznamenala a do konce prvního poločasu jsme se nedokázali pořádně vzchopit a soupeř to potrestal dalšími dvěma údery.

Druhá půle přinesla zlepšení, ale soupeř si to díky své vyzrálosti dokázal pohlídat. Nám se povedlo snížit díky brance Müftülera přímo z rohového kopu.

Utkání nám ukázalo naše nedostatky, s kterými se bohužel nedokážeme vypořádat. Děláme zbytečné chyby v obranné činnosti. Většina našich soupeřů je nedokáže potrestat, ale pak jsou tu týmy, které s nimi umí naložit gólově. Chybí mi větší zodpovědnost od starších kluků. Nějaká týmová soudržnost, zdravé naštvání se...

Dneska obstál jen Sebastian Schierreich a částečně také, od prvního kola dobře chytající, brankář Šafařík, který s inkasovanými góly nemohl nic dělat.

Sestava: Šafařík - Bělohradský, Barna (C), Tržický, Lešner - Kuttner, Vízner, Schierreich, Susa - Müftüler, Posukan. Hokejové střídání: Vandůrek, Dvořák a Štumpa. Trenér: Šimon Vik.

51. Müftüler (1:4)