Slovan Bohnice B
3:1
[1:1]

Rezerva FCPK porazila Bohnice a patří do horní poloviny tabulky

Přední Kopanina - Co fotbalisté béčka Kopaniny poztrácí venku (ze tří zápasů zisk 1 bod), nahrazují doma. Na svém stadiónu U Drahušky hráli z dosud odehraných osmi zápasů pětkrát a kromě remízy se Střešovicemi čtyřikrát zvítězili. Naposledy nad Bohnicemi B 3:1. Těžký zápas zlomila penalta Bočka. Po zranění se do sestavy vrátil na pár minut Bíro.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Z mého pohledu velice zajímavý a dobrý zápas. Utkání mělo tempo a zápletku, protože se rozhodovalo až ve druhé půli a nutilo hráče obou týmů prát se o výsledek. Byli jsme určitě dominantním týmem po celé utkání, ale nedali jsme řadu šancí a nemohli soupeře zlomit. Navíc jsme inkasovali první my, když jsme nezvládli zorganizovat standardku a inkasovali po rohu. Utkání bylo hodně podobné áčku na Podolí. Tam Kopanina mohla dát osm jasných branek, ale pak také mohla prohrát. Když pominu naše šance, tak Bohnice ve druhé půli trefily tyč a jednou skvěle zachránil Vácha, chytající opět po delším čase. Ale tentokráte byl osud spravedlivý a dal nám tři body, ze kterých máme radost a pojedeme je potvrdit za týden na Zličín. Téměř připravený už je Bíro a dnes odehráli výborný zápas v útoku Machálek s Bočkem, takže pojďme udržet ofenzivní sílu a za týden poprvé venku vyhrát. Ve statistikách také zaujaly dvě asistence Čadka a 1+1 Vika.

Vácha - Čadek, Huleš, Kolář, Kořánek - Levý (46. Schierreich V.), Buzek (K), Svoboda, Vik (83. Schierreich M.) - Machálek (83. Bíro), Boček. Trenér: Tomáš Cigánek.

16. Vik (1:1, as. Čadek), 60. Boček (2:1, as. Čadek), 81. Schierreich V. (3:1, as. Vik)