4 - 1
[3 - 1]
FCPK BSokol Cholupice

Rezerva využila stoprocentně los. Začala dvakrát doma a má dvě výhry.

Přední Kopanina - Fotbalisté B týmu Přední Kopaniny mají po dvou kolech v 1.B třídě plný počet bodů. Po úvodní výhře nad Bílou Horou přidali hned druhé vítězství nad Cholupicemi. V obou případech na domácím stadiónu U Drahušky a jednoznačně 4:1. Modročervení se těší ze skvělého startu a pojedou ke šlágru kola do Řeporyj, které mají stejnou bilanci.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Navzdory varování jsme nevstoupili do zápasu s Cholupicemi úplně koncentrovaně a byli jsme potrestáni brankou soupeře. V úvodu nás hosté přehrávali důrazem, pohybem a naše rozehrávka byla velmi statická a bez nápadu. Týmu jsem však věřil, sestava byla skvělá a další trumfy jsme měli na lavičce. Postupně jsme se rozběhali, do poločasu otočili na 3:1 a ve druhé půli přidali pro diváky ještě čtvrtý bonbonek. Los nám přisoudil začínat dvakrát doma a je skvělé, že jsme to 100% využili. Teď jedeme do Řeporyj a bude to souboj dvou týmů bez ztráty bodu. Budeme určitě postrádat Bíra, kterého odvezla sanita s vyhozeným ramenem. Navíc je tam termínová kolize s A mužstvem, ale pojedeme se porvat o co nejlepší výsledek.

Švarc - Čadek, Brabec (K), Janek, Kořánek - Vik, Buzek, Svoboda, Levý (46. Machálek) - Bíro (22. Vácha), Trojan (67. Holeček). Trenér: Tomáš Cigánek.

25. Trojan (1:1), 27. Janek (2:1, as. Brabec), 45. Vácha (3:1), 80. Holeček (4:1)