FK Admira Praha B
4:3
[1:1]

Série čtyř výher skončila. Kopanina dala tři góly Admiře, ale prohrála.

Kobylisy - Fotbalisté Přední Kopaniny hrají zatím utkání bohaté na branky. V 7.kole přeboru Prahy modročervení vstřelili tři branky do sítě Admiry B a drží s 23 góly pozici nejlepšího útoku v soutěži. Bohužel nechali domácí skórovat čtyřikrát a odjíždí bez bodu. Je to druhá prohra v soutěži, která přišla po čtyřech výhrách v řadě.

Kopanina se v Kobylisích potýkala se zdravotními patálimi hráčů přesto vstoupila do utkání dobře. Urban připravil dvě výtečné pozice téměř před prázdnou branku pro Cvrčka a Řežábka, oba však v zakončení selhali. Následovala jednoduchá akce Admiry a po centru z levé strany si naběhl na pohodové zakončení v malém vápně Šindelář - 1:0. Radost domácích trvala přesně sedm minut. Odražený míč napálil Flaks, velmi podobně jako v Třeboradicích, a na ukazateli skóre svítilo 1:1. To byl poločas.

Druhá půle přinesla brankové hody. Chvilku to vypadalo dobře pro Kopaninu. Urban si udělal z obránců trhací kalendář jako několikrát v tomto utkání a jeho průnik ze strany zakončený prudkým centrem si srazil do vlastní branky Hájek - 1:2.

Kdo by čekal, že mladý domácí tým vedení zkušenější Kopaniny položí, tak se spletl. Hostům musel odstoupit pro zranění stoper Bláha a v obraně se otevřela okénka. Následovalo rychlé srovnání skóre a v posledních patnácti minutách další dva góly.

Páté brance domácího výběru zabránil úspěšným lapením pokutového kopu Švarc, ale hosté se už na víc než korigující branku na 3:4 z dílny mistra Urbana nezmohli.

Také velmi pravděpodobně i z důvodu pochybení pomezních rozhodčích, kteří minimálně ve dvou případech špatně posoudili ofsajdovou situaci.

Hlasy trenérů:

ZDENĚK PECLINOVSKÝ (Admira B): Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Soustředili jsme se na Šultese s Urbanem. Dneska nám hodně pomohli kluci z áčka. Za bojovnosti jsme si asi ty tři body zasloužili. Tohle utkání bylo hodně těžké, o to víc si výhry ceníme.

DANIEL VOTT (Přední Kopanina): Jsem zklamaný hrou i výsledkem. Hráli jsme sice špatně, ale měli jsme tu vyhrát. Snaživý soupeř nakonec asi víc chtěl. Neuznali nám dva góly, ale na to se nechci vymlouvat, to je konstatování.

Švarc - Flaks, Pechar, Bláha (61. Machálek), Graf - Šultes, Cvrček, Vágner, Řežábek - Pospíšil, Urban. Trenér: Daniel Vott.