5 - 7
[4 - 4]
SK Třeboradice FCPK

Nevídaný zápas v Třeboradicích. Přední Kopanina vyhrála u šampióna 7:5.

Třeboradice - Jestli se na některá utkání tohoto ročníku jen tak nezapomene, tak to bude určitě zápas 4. kola, kdy Přední Kopanina zvítězila na stadiónu úřadujícího šampióna metropole v Třeboradicích 7:5. Nevídaný ofenzivní koncert v podání obou týmů, kde ke třem bodům se nakonec prostříleli hosté. Byla to jejich třetí výhra v řadě.

Čekalo se jestli se poprvé za Kopaninu trefí exligový Pavel Šultes. A on dal rovnou tři góly a pomohl k výhře zásadní měrou. Jednou se trefil i Daniel Urban, který má v každém zápase branku a se 4 zásahy vede opět střeleckou tabulku týmu.

Právě díky extrémně skvělé ofenzivě došli Kopaňáci k třem bodům. Není totiž úplně normální dostat venku pět branek a přitom vyhrát. Útok zatím zdobí tým od letiště. Za čtyři kola vstřelili modročervení šestnáct branek, což je nejvíce v soutěži.

Aktuální tabulka střelců týmu: 4-Urban, 3-Šultes, Bláha, 2-Cvrček, Graf, 1-Řežábek, Flaks.

V Třeboradicích to přitom vypadalo na pořádný průšvih. Kopanina začala famózně, ale branku nevstřelila a domácí jí dali lekci z produktivity. Za 25 minut dali tři branky. V podstatě využili každou situaci, která se jim naskytla.

Skóre 0:3 bylo drsné a trochu ho zjemnila branka Flakse, který úžasně trefil volej pod břevno a bylo to o dvě branky. Patálie hostů však nekončily. Minuta 32. gól Junek a Třeboradice opět v tříbrankovém trháku. Šílený poločas skončil ještě šíleněji než se čekalo. Po "úklidu" Šultese, následně nádherném přímém kopu stejného hráče a penaltě Bláhy svítilo v poločase skóre 4:4 !!!

Nevídané. V zápase dvou špičkových týmů soutěže osm gólů za poločas. Fanoušci spokojeni, trenéři na mrtvici.

Kopanina měla být v psychické výhodě, ale na hřišti se dělo něco jiného. Domácí šli opět do vedení. Vágner ve zdi zahrál při přímém kopu rukou a Kadlec z penalty zkompletoval hattrick. Třeboradice 5:4. V těchto chvílích navíc byla Kopanina pod tlakem, dvakrát výborně zasáhl Švarc a jednou Tržický na úkor vlastního zranění a následného střídání vykopával z brankové čáry.

Nakonec však rozhodl hattrick Šultese. Hlavní letní posila FCPK a bývalý hráč Sigmy Olomouc nejprve připravil gól pro Urbana a následně svou třetí brankou otočil skóre. Pak se ještě uvolnil famózně Urban a připravil pro Grafa pojistku skóre. V úplném závěru byl vyloučen domácí Červenka za postrkování se Cvrčkem.

Kopanina skvělá výhra, třetí v řadě a za týden na domácím stadiónu FC Tempo, které po bídném startu poprvé vyhrálo a nabírá dech. Zajímavý zápas, buďte u toho (U Drahušky, 8.9.).

Švarc - Flaks, Bláha, Tržický (64. Machálek), Graf - Pechar - Šultes (87. Boček), Cvrček, Vágner, Řežábek - Urban (90. Vácha). Trenér: Daniel Vott.

28. Flaks (3:1), 34. Šultes (4:2, as. Řežábek), Šultes (4:3), Bláha z pen. (4:4), Urban (5:5, as. Šultes), 75. Šultes (5:6, as. Flaks), 82. Graf (5:7, as. Urban)