0 - 9
[0 - 1]
FK Loko Vltavín a.s. Mladší dorost (U17)

Dorost zahájil sezónu vysokou výhrou nad Vltavínem. Nastřílel devět branek.

Holešovice - Mladší dorost má za sebou ostrý start do sezóny. V prvním mistrovském utkání přeboru Prahy se představil na stadiónu Loko Vltavín a byly z toho hned první tři body. Dokonce první nula a devět branek vstřelených z toho hattrick Müftüler. Přesto trenér Martin Brabec našel i slabé momentky na kopaninském výkonu.

Slovo trenéra Brabce:
První poločas dával najevo, že se jedná o první mistrovský zápas sezóny. Pomalé opatrné tempo, přehnaná snaha neudělat chybu, přesto však okénka v obraně a neproměněné šance na obou stranách. I proto byl výsledek poločasu jen 0:1. Vstup do toho druhého se nám velmi vydařil, kdy jsme vstřelili 3 rychlé branky v rozmezí 8 minut. I přes to, že bych si představoval, že si zápas pohlídáme a soupeře k ničemu nepustíme, měl Vltavín nejméně tři 100% šance. Ono to nakonec z pohledu na výsledek vypadá, že jsme zápas zvládli bez problémů, ale opak je pravdou.  Ve všech třech případech se však vyznamenal náš brankář Šáfa a udržel čisté konto. Obzvláště to, jak si poradil s velmi dobře kopnutou standardkou z vápna a vytěsnil balon na břevno, ho nominovalo na pomyslnou cenu "man of the match". Jsem rád za první výhru i za to, že jsme soupeři "nasázeli" 9 gólů, ale do příštích zápasů musíme zůstat nohama na zemi a poctivě pracovat!

Šafařík - Bělohradský, Barna (K), Lešner, Vandůrek - Kuttner, Vízner, Schierreich Sebastian, Susa - Müftüler, Vondra. Hokejové střídání: Dvořák, Řešátko, Posukan. Trenér: Martin Brabec.

37. Posukan (0:1, as. Schierreich), 41. Müftüler (0:2, as. Vondra), 42. Müftüler (0:3, as. Vondra), 48. Vondra (0:4, as. Müftüler), 54. Müftüler (0:5, as. Schierreich), 59. Bělohradský (0:6, Schierreich), 61. Vandůrek (0:7, as. Müftüler), 64. Bělohradský (0:8, Vízner), 75. Posukan (0:9, as. Müftüler)