Pardálové
6:3
[4:3]

Pardálové stále čekají na první jarní výhru. Teď prohra v Rudné.

Rudná - Zatím čtyři prohry a jedna remíza. Nezvykle špatná je bilance Pardálů FCPK v jarní části sezóny 2017/2018. Tentokráte tým prohrál v Rudné, za které opět nastoupili bývalý ligoví hráči Šírl a Miller. Po zranění se do sestavy Kopaniny vrátil Trojan a hned si připsal 1+2. Sezónu ukončí Pardálové za týden doma proti Střešovicím.

Hodnocení zápasu - Jaroslav Bíro (hrající manager):

Ani jeden z největších šlágrů jarní části nepřilákal větší účast v našich barvách, ale i přes výrazné komplikace v dopravě a zablokování přístupových cest do Rudné, tak se nás sešlo dvanáct a vůbec nelze říci, že by sestava byla nějak zvlášť nekonkurenceschopná. Alespoň dle jmen na papíře. Trávník byl opět výtečně připraven a hrálo se v tropickém vedru. Soupeř opět nastoupil s duem ex-ligistů Šírl i Miller, ale pravda oproti minulému utkání postrádal některé opory. I proto bylo utkání především v prvním poločase více než vyrovnané. Soupeř sice lacině získal vedení, ale poté si s dlouhým nákopem Bartoše neporadil brankář a Trojan pohodlně vyrovnal. Zase následovala zbytečná branka, ale opět rychlé vyrovnání Rákosníka po rohu Trojana, kdy si první jmenovaný pěkně naskočil na přední tyči a hlavou nedal brankáři šanci. A povedenou část zápasu zakončil Bíro, který nekompromisně  do šibenice zakončil pěknou kombinaci, kdy Rákosník vracel míč zpětnou přihrávkou před bránu, Trojan jen lehce protečoval a Bíro dokonal. Je však nejen na jaře tradicí, že branky dostáváme převelice jednoduše a do poločasu se tak ještě dvakrát stalo. Druhý poločas se chvilku hrál vyrovnaný fotbal a bylo to o jednom gólu, který však padl do naší sítě. Pak již nebyla na naší straně vůle a domácí tým skóroval ještě jednou. Celkově lze o utkání říci to, že útočné trio v zásadě nezklamalo a vstřelilo po brance, neúnavně se snažil tvořit Kolář, ale pak již nelze vyzdvihnout asi nikoho. Od záložníků nepřilétne do velkého vápna za celé utkání takřka žádný centr a přihrávky většinou končí na kopačkách soupeře nebo se balón od soupeřovy šestnáctky vrací nepochopitelně k našemu brankáři. Hraje se s balonem na kopačkách více dozadu než dopředu. Přesto zde je jedno velké pozitivum. Vrátil se po zranění zpět Standa Trojan a i když asi již nikdy nebude zcela fit, tak je to obrovské plus pro naší ofenzivní hru.

Jelínek - Bartoš, Kolář, Odstrčil, Hájek - Krulich, Dvořák, Rákosník Michal, Jedlička - Trojan, Bíro. Dále hokejově střídal: Trojek. Hrající manager: Jaroslav Bíro.

1:1 Trojan (as. Bartoš), 2:2 Rákosník Michal (as. Trojan), 2:3 Bíro (as. Trojan)