FK Újezd nad Lesy
2:3
[2:1]

Žáci oplatili Újezdu podzimní výsledek a vezou z opačného konce Prahy výhru

Újezd nad Lesy - Dokonalý zvrat v utkání v 15. kola přeboru Prahy starších žáků předvedla Přední Kopanina. Na hřišti v Újezdu nad Lesy prohrávala už v 8. minutě 0:2. Pak však skóre dokonale třemi góly otočila. Vrátila tak soupeři podzimní výsledek, když tehdy Újezd vyhrál u letiště na chlup stejným výsledkem.

Hodnocení trenéra - Martin Brabec:

Po nepovedeném prvním poločase, kdy jsme si nevěděli rady se soupeřovými rychlonohými hráči a hlavně po velmi špatném kolektivním výkonu, jsme zápas v druhém poločase otočili. Bylo to hlavně proto, že hráči plnili co jim bylo řečeno a začali hrát a bojovat týmově. Odměnou jim pak jsou bezesporu tři body ze hřiště soupeře, ale i dobrý pocit, že druhý poločas odmakali a bojovali jako tým, což soupeře rozhodilo natolik, že se ke konci zápasu snížil k neférovému oplácení a snažil se i vyvolat potyčky s našimi hráči.

Hrubý - Vlach, Barna (K), Tržický, Zima - Kuttner, Vondra, Müftüler, Dimitrov - Posukan, Cigánek. Na střídání: Hudák, Mrabeti, Vandůrek

14. Cigánek (2:1, as. Kuttner), 46. Vondra (2:2), 59. Posukan (2:3, as. Müftüler)