4 - 2
[2 - 0]
SK Motorlet Praha CStarší žáci (U15)

Strašidelný úvod na Motorletu, ovšem nakonec jsme byli bodům blízko.

Jinonice - Starší žáci Přední Kopaniny ve svém druhém jarním utkání podlehli značně posílené rezervě Motorletu 2:4 a z Jinonic si odváží první jarní porážku.

Hodnocení trenéra - Šimon Vik:

Dnes proti nám nastoupil fotbalově vyspělý soupeř, což se projevilo na obrazu hry v prvním poločase, kdy jsme mu nestačili.

V soubojích jsme byli pozdě, běhali prakticky jen bez balónu, a to nás stálo hodně sil. Po prvních 35 minutách to bylo 2:0 pro Motorlet.

O poločasové přestávce jsme si tyto chyby pojmenovali a ve druhém dějství hráli odvážněji a koncentrovaněji. Výsledkem byly dva vstřelené góly a za stavu 3:2 pro domácí jsme dokonce sahali po vyrovnání. To sice nakonec nepřišlo, ale i tak si hráči zaslouží za výkon pochvalu. V sestavě nám kvůli kolizi zápasů chyběla stabilní kostra týmu, což také sehrálo určitou roli.

Hrubý - Vlach, Barna, Cigánek, Zima - J. Jusko, Jusko T., Vandůrek, Posukan - Řešátko, Duun. Hokejově střídáni: J. Jusková a Eltayeb. Trenér: Šimon Vik.

37. Řešátko J. (2:1), 46. Duun (3:2)