19.05.2018 | 17:00 | M | Zbraslav
5:2
[0:0]

Dorost prohrál na hřišti SK Zbraslav. Přitom vedl již 2:0.

Zbraslav - Dorostenci jeli ve 22. kole přeboru Prahy na stadión SK Zbraslav. Domácí měli před utkáním o jeden bod méně než Kopanina, po jeho skončení však mají o dva body více. Hosté totiž sice vedli 2:0, ale pak si nechali nasypat pět branek a odešli poraženi. Kopanina je aktuálně v tabulce pátá a příště hostí doma šesté Bohnice.

Hodnocení trenéra - Filip Krhut :

Vstup do zápasu nebyl ideální, přesto jsme se dostali do dvoubrankového vedení (!). Naši hru to však nezlepšilo, spíš naopak. Nedokázali jsme se popasovat s herním stylem soupeře a brzo bylo srovnáno. Těsně před koncem první půle se domácí prosadili počtvrté a dokonali tak triumfální obrat.

Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti. My jsme měli sebevědomí na nule a nechali jsme domácí, aby si zbytek zápasu užili. Stejně jako minulou sezónu, tak i teď, nám v závěru dochází síly.

Co mě ale trápí nejvíce je to, že většina hráčů nemá vítěznou mentalitu. Fotbal pro ně tolik neznamená a výsledek zápasu pro ně zřejmě není důležitý. Od prvního dne kladu důraz na týmovost, někteří to však stále ještě nepochopili. Zbývají poslední čtyři zápasy. Je na čase se probrat!

Kuchař - Schierreich S., Schierreich M., Tesárek (85. Kozlík) - Schierreich V., Svoboda, Čadek, Roberts (59. Katz), Bělohradský (73. Lešner J.) - Voborský, Antrobus (73. Müftüler). Trenér: Filip Krhut.

13. Bělohradský (0:1), 26. Antrobus (0:2, as. Schierreich V.)