2 - 1
[1 - 1]
Starší dorost (U19)SK Ďáblice

Dorost napodruhé na jaře úspěšný. O Velikonocích na Kopanině prohrály Ďáblice.

Přední Kopanina - V 15. kole přeboru Prahy staršího dorostu zvítězila Přední Kopanina nad Ďáblicemi 2:1. Domácí potvrdili papírové předpoklady, i když utkání nebylo snadné. Náskok FCPK hosté dokázali srovnat a teprve druhý gól rozhodl o zisku tří bodů modročervených.

Hodnocení trenéra - Filip Krhut:

První poločas nebyl pro diváka příliš atraktivní. Obě mužstva svoji hru až moc zjednodušily a míč tak byl víc ve vzduchu než na zemi. My jsme se dostali do vedení, když si s pasem za obranu poradil útočník Antrobus. O chvíli později jsme ovšem inkasovali, když jsme nedokázali dostat míč z našeho vápna a soupeř nám ho dotlačil do brány.

Ve druhé půli nám opět pomohlo přeskupení řad. Začali jsme být klidnější na míči a díky dobré kombinaci jsme se dostali do několika slibných šancí. Jednu takovou využil druhý útočník Katz, když se po "černé"práci Voborského ocitl u míče před odkrytou brankou. Hru jsme i nadále kontrolovali, starosti nám však dělala výšková převaha soupeře, kdy každý míč, který letěl přes naše vápno, byl nebezpečný.

Skóre se do konce zápasu už nezměnilo a my si tak mohli užít radost ze zisku dalších tří bodů!

Novotny - Čadek (K), Schierreich M., Tesárek - Babar, Schierreich V., Svoboda, Voborský, Schierreich S. - Antrobus, Katz. Trenér: Filip Krhut.

29. Antrobus (1:0), 52. Katz (2:1, as. Voborský)