3 - 2
[1 - 0]
SK Motorlet Praha BFCPK

Přesilovka ani penalta nepomohly. Kopanina jede z Motorletu bez bodu.

Jinonice - Po zápasovém výpadku v minulém týdnu kvůli počasí pokračoval přebor Prahy 18. kolem. Fotbalisté FCPK v něm narazili na loňského vítěze rezervu Motorletu, který však podzim nezvládl a teď dohání ztrátu. A daří se mu to. Dvakrát 3:2 nad ČAFC a teď i FCPK. Kopanina může litovat. Dala dva góly venku, ale přesto prohrála. Přitom měla možnost ještě penalty (Urban nedal) a 38 minut hráli modročervení přesilovku o jednoho hráče více.

Vyrovnaný zápas rozhodovaly klíčové situace.

Neproměněná penalta Urbanem, kterou domácí Sklenář vyrazil, stejně jako dorážku Pospíšila. Domácí gólman měl v první půli další čtyři klíčové zásahy a udržel svůj tým na nule. Na druhé straně gól do šatny po standardní situaci.

Ve druhé půli rychlé vyloučení Salašoviče, který stáhnul v 52. minutě unikajícího Urbana. Hostující kanonýr ovšem následně trestný kop přímo z hranice pokutového území překopl. Osmatřicet minut přesilovky navíc Kopanina vůbec nezvládla.

Proti deseti tápala a navíc nezachytávala neskutečně rychlé kontry domácích. Skvělé střídání domácího Měsky přineslo vzruch a dvě slepené branky v 63. a 64. minutě. Kopanina připomínala boxera těsně před k.o., ale zvedla se. Dvě gólové hlavičky Čiháka s Urbanem ještě daly šanci, ale na vyrovnání už nezbyl čas.

Motorlet B na podzim na Kopanině 1:3 prohrál (sestřih FCPK TV zde), ale v odvetě hrálo úplně jiné mužstvo. Domácím teče do bot, z přeboru padají čtyři mužstva a v Jinonicích nejvyšší pražskou soutěž chtějí evidentně udržet.

Kopanina padla. Měla několikrát možnost v utkání se dostat do výhody, ale pokaždé to odmítla. Proto zůstala bez bodu.

Za týden o velikonočním víkendu přivítají modročervení lídra. Na stadión U Drahušky v Přední Kopanině přijedou vedoucí Třeboradice. Buďte u toho!!! Na podzim FCPK prohra 3:4 (více).