8 - 7
[0 - 0]
Mladší přípravka (U9)SK Střešovice 1911

Přípravka ukončila Winter Cup výhrou nad Střešovicemi. Skončila druhá.

Přední Kopanina - Doma pořádaný Winter Cup 2018 mladší přípravka nakonec nevyhrála. Skončila druhá. Rozhodla o tom prohra s Roztoky hned v prvním kole. Od té chvíle Kopanina vše vyhrála a Roztoky ztratily pouze remízou se Střešovicemi takže na konci měly o jeden bodík více. Kopanina na závěr v dramatickém utkání porazila Střešovice 8:7.

Hodnocení trenéra - Jakub Šíma:

Navázali jsme na vítězství z minulých dvou utkání. První dva poločasy nebyly střelecky významné. Ve zbytku zápasu bylo naopak k vidění spoustu hezkých branek i střeleckých příležitostí. Naši hráči nevyužívali gólové šance jako soupeř a to bylo vidět i na výsledku, když jsme prohrávali o dvě branky před posledním poločasem. Utkání bylo vyrovnané do samého závěru a konec zápasu byl velice dramatický a celkový rozdíl skóre byl pouze o jediný gól v náš prospěch. Chtěl bych pochválit kluky i holky za předvedené výkony jak v tréninku, tak v této zimní lize. Všichni pracují na 100% a výsledek tvrdé práce se vždycky projeví. Po prázdninách až všichni naberou spoustu síly, budou minimálně dva zápasy za víkend nebo jedno dvoutkání. Počínaje od 24.2.

Tabulka střelců FCPK v turnaji Winter Cup (bilance 4-0-1, skóre: 34:21):

14 - Gaspari A., 10 - Liška, 2 - Benediktová, Pleštil, 1 - Limburský, Mikula, Reznik, Howard, Weichel, Bogli

Vše o turnaji Winter Cup 2018 pro mladší přípravky čtěte zde ...

Mikula, Benediktová, Pleštil, Liška, Gaspari, Bogli, Weichel, Ivanschitz, Bouzek