Winter Cup 2018 - MPŘ

6 - 4
[0 - 0]
Mladší přípravka (U9)TJ Sokol Řepy 2

Přípravka porazila áčko Sokola Řep a drží naději na vítězství turnaje Winter Cup

Přední Kopanina - Dramatický zápas v turnaji Winter Cup úspěšně zvládla mladší přípravka FCPK. Připravila áčku Sokola Řepy (hrajícího pod označením Sokol Řepy 2) první porážku v turnaji a tím si Kopaňáci udrželi naději na celkové zlato. Do konce turnaje zbývají dvě kola. Kopanina hraje ještě s Unionem Žižkov a Střešovicemi.

Komentář trenéra - Jan Levý:

V dalším kole turnaje Winter Cup jsme se utkali zase s týmem Sokol Řepy, ale tentokrát s jejich áčkem. Byl to naprosto jiný soupeř než minulý týden, dobře napadali naši rozehrávku a dostávali se do šancí. Naštěstí jsme se do vedení dostali my, když Liška z autového vhazování našel Limburského a ten s přehledem zavěsil. Do konce první čtvrtiny ještě navýšili náskok Gaspari a Liška - 3:0

Druhá čtvrtina se vůbec nevyvíjela podle našich představ. Přestali jsme si hlídat hráče a často jsme zbytečně přicházeli o míč. Soupeř trestal naše chyby a podařilo se mu snížit na 2:3.

Ve třetí čtvrtině jsme se znovu dostali do hry. V důležité chvíli zafungovala spolupráce Gaspari - Liška a trefila se i Benediktová - 6:3

Závěr zápasu nám moc nevyšel, dostávali jsme sami sebe pod tlak a z toho pak ztráceli míč. Kluci z Řep snížili a stále se snažili o vyrovnání. Naštěstí pro nás Limburský v bráně předvedl dobrý výkon a pomohl nám k výhře 6:4

Dnešní zápas jsme odehráli tak napůl. Druhou a čtvrtou čtvrtinu jsme trochu vypadli z tempa a nechali soupeře, aby nás zatlačil. Občas jsme měli problém i s rozehrávkou, tím jsme se také dostávali pod tlak. Na druhou stranu jsme dokázali v důležitých momentech zabojovat a dosáhnout tak na tři body, za to si kluci i holky zaslouží pochvalu.