11 - 1
[0 - 0]
Mladší přípravka (U9)TJ Sokol Řepy 1

Jedenáct gólů přípravky na Winter Cup. Hlavní střelci: Gaspari a Liška.

Přední Kopanina - Mladší přípravka se ve 2. kole zimního turnaje Winter Cup zaradovala z pořádné výhry. Utkání proti Sokolu Řepy se jí nadmíru vydařilo a svého soupeře skolila poměrem 11:1. V našem týmu hrála i tři děvčata - Alice Hemrová, Anička Benediktová a Nela Ivanschitz. Roli střelců na sebe vzali tentokráte zejména Alessandro Gaspari a Max Liška.

Hodnocení trenéra - Jan Levý:

Do druhého zápasu turnaje Winter Cup proti týmu Sokola Řepy jsme vstoupili s velkou chutí pro hru. Hned v úvodních minutách jsme šli do vedení po gólu Gaspariho, ale od té doby se nám nedařilo proměňovat dobře vypracované šance. Příležitostí k navýšení vedení jsme měli spoustu, avšak žádná neskončila gólem. V bráně nás také podržel skvěle chytající Mikula, který likvidoval šance soupeře. Do konce první čtvrtiny se soupeři povedlo srovnat skóre po rohovém kopu - 1:1.

Od začátku druhé čtvrtiny jsme začali ještě více napadat rozehrávku a vetšinu času jsme tlačili soupeře na jeho vlastní polovině. Do vedení nás poslal Liška, když z přímého kopu uklidil míč pod břevno soupeřovy brány. Od této chvíle jsme Řepy už do ničeho nepouštěli a i díky vysokému napadání jsme navyšovali vedení. Zápas nakonec skončil 11:1 pro náš tým.

Chtěl bych pochválit všechny hráče za předvedený výkon. Líbilo se mi, že se nebojí hrát jeden na jednoho a snaží se držet míč na zemi. Dařila se nám i kombinace a hráči vnímali prostor. Naší slabinou byly rohové kopy, ze kterých jsme se málo prosazovali.

Vše o  turnaji Winter Cup v kategorii mladší přípravka zde ...

Mikula, Benediktová, Hemrová A., Liška, Gaspari A., Škopek, Reznik, Ivanschitz, Bogli. Trenéři: Jan Levý, Ondřej Levý.